کد خبر : 2052782 | 15 تیر 1403 ساعت 01:58 | 41K بازدید | 37 دیدگاه

انس جابر، تنیسور معروف:

پا به پای کریستیانو رونالدو گریه کردم!

انس جابر، ستاره تنیس تونسی و دو بار نایب قهرمان ویمبلدون، می‌گوید در هنگام تماشای بازی پرتغال و اسلوونی، پا به پای کریستیانو رونالدو گریه کرده است.

پا به پای کریستیانو رونالدو گریه کردم!

به گزارش "ورزش سه"، انس جابر پس از شکست دادن رابین مونتگومری از آمریکا، به مرحله بعدی رقابت‌های تنیس ویمبلدون راه یافته و در روز شنبه بازی با الینا اسویتلینا از اوکراین را پیش رو دارد، بازی‌ای که ممکن است با تاریخ برگزاری دیدار انگلیس در مقابل سوئیس در مسابقات یورو ۲۰۲۴ تطابق داشته باشد.

با وجود برنامه‌های پرتعداد تنیس اما جابر می‌گوید سعی کرده در حد توان بازی‌های یورو ۲۰۲۴ را تماشا کند. او در این مورد گفت: «من بازی‌های زیادی را تماشا کردم و برخی از آن‌ها ناراضی‌کننده بودند چون انتظار داشتم هیجان بیشتری وجود داشته باشد.

من بازی آخر پرتغال را تماشا کردم و وقتی که کریستیانو رونالدو پنالتی را از دست داد، گریه‌های او من را ناراحت کرد چون من او را خیلی دوست دارم. باید بگویم همان‌قدر که او گریه کرد من هم در حال تماشای او گریه کردم و ناراحت شدم.»

2050547

او سپس درباره بازی انگلیس و اسلواکی افزود: «من بازی انگلستان را که کامبک زدند تماشا کردم و بسیار عصبی بودم چون می‌خواستم آن‌ها برنده شوند. گل زدن در آخرین لحظه باورنکردنی بود. بلینگام یک گل فوق‌العاده به ثمر رساند.»

او به عنوان یک طرفدار بزرگ فوتبال خودش را توصیف کرد و گفت: «من یک طرفدار بزرگ فوتبال هستم و امیدوارم که فرصتی داشته باشم تا بازی‌های تیم ملی انگلیس را از نزدیک تماشا کنم.»

دیدگاه‌ها