کد خبر : 2052793 | 15 تیر 1403 ساعت 09:56 | 38.6K بازدید | 117 دیدگاه

اعتراف مسی: خیلی از خودم عصبانی بودم!

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، به‌خاطر از دست دادن ضربه پنالتی عصبانی و ناراحت است.

اعتراف مسی: خیلی از خودم عصبانی بودم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین صبح امروز به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ مقابل تیم ملی اکوادور به میدان رفت و دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه مساوی رضایت دادند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و این شاگردان لیونل اسکالونی بودند که توانستند راهی مرحله بعدی شوند.

مسی به دلیل مصدومیت در آخرین دیدار از مرحله گروهی در ترکیب تیم ملی آرژانتین حضور نداشت اما در این بازی از ابتدا در میدان حاضر بود ولی نتوانست عملکرد خوبی را برای آنها به نمایش بگذارد و اولین ضربه پنالتی این تیم را هم به بیرون زد اما درخشش دیبو مارتینز باعث شد که در نهایت اتفاق تلخی برای او رخ ندهد. 

2050558

این ستاره آرژانتینی پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران درباره دیبو مارتینز اظهار داشت: «دیبو پیش از بازی مدام درباره این که ممکن است این دیدار به ضربات پنالتی کشیده شود شوخی می‌کرد و می‌گفت که او قرار است پنالتی‌ها را بگیرد. وقتی کار به این ضربات کشید، ما برتری خاصی نسبت به حریف داشتیم.»

او درباره مصدومیت و احساس دردی که داشت گفت: «پس از بازی برابر شیلی احساس درد زیادی داشتم و ترسیدم که مصدومیتم جدی باشد اما در آخرین تمرین حالم بهتر بود و احساس کردم که می‌توانم در بازی حضور داشته باشم. به اسکالونی گفتم که خوب هستم و دیگر احساس ناراحتی در عضلاتم ندارم.»

مسی درباره ضربه پنالتی از دست رفته‌اش اضافه کرد: «بسیار عصبانی بودم چون اطمینان داشتم که اگر فرصتش را به دست آورم می‌توانم از آن استفاده کنم. پیش از آن هم با دیبو صحبت کرده بودم اما در نهایت نشد.»

دیدگاه‌ها