کد خبر : 2052799 | 15 تیر 1403 ساعت 10:48 | 14.9K بازدید | 15 دیدگاه

مینی الکلاسیکو در جذا‌ب‌ترین بازی یورو

در مسابقه هیجان‌انگیز و فوق‌العاده حساس آلمان – اسپانیا می‌توانیم یک مینی الکلاسیکو جذاب را شاهد باشیم.

مینی الکلاسیکو در جذا‌ب‌ترین بازی یورو

به گزارش ورزش سه، بدون شک دیدار آلمان اسپانیا می‌توانست دیدار فینال جام ملت‌های اروپا 2024 باشد چرا که این دو تیم بالاترین کیفت را در چهار مسابقه قبلی خود طی این رقابت‌ها ارائه کرده‌اند و طبیعتا حذف شدن یکی از این دو تیم قبل از فینال برای فوتبال و این تورنمنت خوب نیست.

به هر حال نکته جالب در تقابل بین این دو تیم رودررویی گروهی از بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا در قالب تیم‌های ملی آلمان و اسپانیاست که می‌تواند یک الکلاسیکو کوچک و جذاب را در یک چهارم نهایی یورو 2024 به وجود بیاورد.

در تیم ملی اسپانیا خوسلو، ناچو و کارواخال از رئال مادرید و پدری، یامال، فران تورس و فرمین لوپز از بارسلونا حضور دارند. در تیم ملی آلمان نیز تونی کروس و رودیگر عضو باشگاه رئال مادرید هستند و گوندوغان و تراشتگن برای بارسا بازی می‌کنند که تقابل این نفرات در بازی عصر جمعه می‌تواند بسیار جذاب و دیدنی و یادآور الکلاسیکوهای یکی دو فصل اخیر باشد.

2050492

البته از بین بازیکنان تیم ملی آلمان تراشتگن که قطعا نیمکت‌نشین است و در تیم اسپانیا هم از بین رئالی‌ها ناچو و خوسلو جایی در ترکیب اصلی ندارند و در میان بازیکنان ملی پوش بارسا هم فران تورس و فرمین لوپز بازیکنان نیمکت‌نشین به حساب می‌آیند.

در واقع در شروع مسابقه این بازی محل تقابل کارواخال، پدری و یامال با تونی کروس و گوندوغان خواهد بود که می‌تواند لحظات جذاب و جالبی را رقم بزند و باید دید این ستاره‌ها حکم تعیین کننده‌ای برای رسیدن تیم ملی کشورشان به نیمه نهایی را ایفا خواهند کرد یا خیر.

دیدگاه‌ها