کد خبر : 2052805 | 15 تیر 1403 ساعت 10:59 | 24.1K بازدید | 34 دیدگاه

تکرار کابوس کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۶ برای مسی! (عکس)

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، نتوانست ضربه پنالتی‌اش برابر اکوادور را گل کند و لحظات سختی را سپری کرد.

تکرار کابوس کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۶ برای مسی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین صبح امروز به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اکوادور قرار گرفت و پس از پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه مساوی ۱-۱ رضایت داد تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی در ضربات پنالتی مشخص شود. 

لیونل مسی که به دلیل مصدومیت در  آخرین دیدار از مرحله گروهی غایب بود و نتوانست در زمین حضور داشته باشد، در این بازی به ترکیب اصلی آرژانتین برگشته بود و مطابق انتظار پشت اولین ضربه پنالتی این تیم ایستاد اما در کمال ناباوری آن را به بیرون زد تا ورزشگاه در بهت و حیرت فرو برود. 

این ستاره آرژانتینی در جریان بازی هم عملکرد چندان خوبی نداشت و نتوانسته بود برای تیمش تاثیرگذار باشد اما لیونل اسکالونی تصمیم گرفت که او را در زمین نگه دارد و در نهایت این اتفاق باعث ناراحتی شدید او شد و هواداران تیم ملی آرژانتین را هم نگران ادامه شرایط کرد. 

2050578

هرچند دیبو مارتینز با درخششی خیره کننده توانست این تیم را نجات دهد و با مهار دو پنالتی باعث صعود تیم ملی کشورش به مرحله نیمه نهایی شد اما مسی از این که نتوانسته بود این پنالتی را به گل تبدیل کند بسیار ناراحت به نظر می‌رسید و پس از پایان این دیدار هم تاکید کرد که از خودش به‌خاطر این اشتباه عصبانی شده است. 

تیم ملی آرژانتین در دیدار بعدی باید به مصاف برنده بازی کاناد—ونزوئلا برود تا تکلیف تیم صعود کننده به بازی فینال مشخص شود و مسی امیدوار است که بتواند ناکامی تلخی که در این بازی داشت را در آن دیدار جبران کند و زمینه‌ساز صعود تیم ملی آرژانتین به فینال شود.

دیدگاه‌ها