کد خبر : 2052817 | 15 تیر 1403 ساعت 12:17 | 28.7K بازدید | 27 دیدگاه

حق گریزمان را خوردند

امباپه نشان داد لایق کاپیتانی فرانسه نیست!

کارشناس فوتبال فرانسوی از اظهارات دیروز کیلیان امباپه در مورد آنتوان گریزمان خشمگین بود.

امباپه نشان داد لایق کاپیتانی فرانسه نیست!

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه به عنوان کاپیتان تیم ملی فرانسه دیشب در نشست خبری بازی با پرتغال شرکت کرد و به سوالات متعدد پاسخ داد. یکی از پرسش‌ها در مورد فرم نه چندان خوب گریزمان بود. 

2050599

کیلیان در جواب گفت: «ما کمی در مورد او ناعادلانه رفتار کرده‌ایم و همچنین متوجه انتقادات هستیم. او بازیکنی است که خیلی به تیم ملی کمک کرده است و باید برای او ارزش قائل شویم. مقطع سختی برای گریزمان از نظر شرایط بدنی و روحی است و گفتنش اشکالی ندارد. من فکر می‌کنم او از حمایت مردم، و هم تیمی‌هایش برخوردار است. همه آزادند که نظرشان را بدهند، اما انتقاد از گریزمان کمی آزاردهنده است. او همه چیز را برای فرانسه داده است. او یکی از بهترین بازیکنان دوران مدرن تیم ملی است. او همیشه در فرم عالی بوده و یک بازیکن مهم و دوست داشتنی برای فرانسه است.»

2049700

کوین دیاز در مصاحبه با رادیو RMC برداشت دیگری از حرف‌های امباپه داشت و گفت: «کیلیان یک بار دیگر نشان داد که لایق کاپیتانی فرانسه نیست و گریزمان فرد مناسب‌تری بود. نمی‌دانم چرا بازوبند را به او داده‌اند. مطمئنم اگر گریزمان در نشست خبری بود در مورد امباپه چنین حرفی نمی‌زد. کیلیان می‌گوید گریزمان در فرم خوبی نیست، این چه نحوه دفاع از هم‌تیمی است؟ آن هم بازیکنی به بزرگی گریزمان؟»

دیدگاه‌ها