کد خبر : 2052819 | 15 تیر 1403 ساعت 12:26 | 10.3K بازدید | 2 دیدگاه

تیم سقوط کرده با چهار سرمربی؛

در انتظار سرنوشت عجیب‌ترین تیم لیگ‌ یک

خوشه طلایی ساوه آخرین فصل حضورش در لیگ دسته اول را با ماجراهای عجیبی تمام کرد و به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

در انتظار سرنوشت عجیب‌ترین تیم لیگ‌ یک

به گزارش "ورزش‌ سه"، درست نیم فصل دوم فصل گذشته بود که مدیران تیم لیگ یکی خوشه طلائی توافقاتی را با مسئولین فوتبال و ورزش خراسان رضوی مبنی بر انتقال‌ این تیم به مشهد انجام دادند تا بالاخره پس از عبور از نیم فصلی پرحاشیه، میزبانی از رقبا برای ادامه مسابقات در نیم فصل دوم در ورزشگاه امام رضا علیه السلام برگزار شود.

این انتقالی بود که از همان ابتدای کار با حواشی آغاز شد، چرا که پس از تغییرات مبهم مدیریتی و پرداخت شدن بخشی از هزینه‌های این تیم توسط مدیران جدید مشهدی مسیر انتخاب خسرو حیدری سرمربی جدید خوشه و از طرفی تغییر رنگ لوگوی باشگاه توسط بازیکن اسبق استقلال حرف و حدیث‌هایی را به همراه داشت.

2050605

در ادامه حیدری که از ۵ بازی تنها ۱ امتیاز به‌دست آورد جایش را به ایمان رزاقی داد، اما بازیکن اسبق ابومسلم هم وضعیتی بهتر از حیدری نداشت و پس از ۴بازی و ۴شکست با تیم بحران‌زده قطع همکاری کرد تا سیدمحمد حسینی، دستیار وی موقتا برای یک بازی هدایت این تیم را برعهده بگیرد. چهارمین و آخرین تغییر در راس کادر فنی حضور رضا ناصحی بود که ماحصل کار وی سقوط به لیگ دو در انتهای فصل بود؛ نتیجه‌ای که از قبل قابل پیش‌بینی بود. اما سوال اینجاست که حالا سرنوشت خوشه در ادامه به کجا خواهد کشید و این تیم در لیگ دسته دوم به‌عنوان سهمیه خراسان رضوی در مسابقات شرکت خواهد کرد یا خیر؟ این موضوعی است که مسئولین و متولیان ورزش استان و مدیران این باشگاه باید پاسخگو باشند.

دیدگاه‌ها