کد خبر : 2052824 | 15 تیر 1403 ساعت 12:41 | 49.6K بازدید | 66 دیدگاه

پیام رئال به ستاره بایرن: از این پول‌ها نداریم

مدیران رئال مادرید حاضر نیستند مبلغ ۵۰ یا ۶۰ میلیون یورو برای جذب آلفونسو دیویس هزینه کنند.

پیام رئال به ستاره بایرن: از این پول‌ها نداریم

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو هم با تغییراتی در ترکیبش روبرو خواهد بود و آماده است تا بازیکنانی را برای تقویت این تیم و همچنین پر کردن جای خالی بازیکنانی که این باشگاه را ترک کردند به خدمت بگیرد و شرایط را بهبود ببخشد. 

نام دیویس در طول چند ماه اخیر بارها در کنار نام این باشگاه به گوش رسیده است. کارلو آنچلوتی علاقه زیادی به همکاری با این بازیکن دارد و مدیران رئال هم مشتاق هستند تا او را هرچه زودتر به خدمت بگیرند تا بتواند مهارتش را در سانتیاگو برنابئو هم به نمایش بگذارد. 

2027789

این در حالی است که مدیران بایرن مونیخ هم مشتاق حفظ این ستاره کانادایی هستند و تنها در صورتی با جدایی او موافقت خواهند کرد که مبلغ قابل توجهی را از فروش او دریافت کنند و این مشکلی است که در نهایی شدن این انتقال وجود خواهد داشت و ممکن است آن را منتفی کند. 

الچیرینگیتو خبر داده است که رئال مادرید به وضوح اعلام کرده که حاضر نیست مبلغی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو برای خرید دیویس پرداخت کند. او شانس این را خواهد داشت که در این تابستان به رئال ملحق شود اما بایرن اول باید مبلغ مدنظرش را کاهش دهد تا مذاکرات ادامه پیدا کند.

دیدگاه‌ها