کد خبر : 2052832 | 15 تیر 1403 ساعت 13:39 | 8.8K بازدید | 44 دیدگاه

نبی: در استان خود مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند

درخواست از رئیس‌جمهور آینده برای حمایت از نساجی

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد با حمایت از بخش خصوصی در ورزش باشگاه‌هایی مثل نساجی به شرایط خوب برگردند.

درخواست از رئیس‌جمهور آینده برای حمایت از نساجی

به گزارش "ورزش سه"، تصمیم رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی مازندران به واگذاری امتیاز این باشگاه بحث‌های زیادی در فضای فوتبال ایجاد کرده است؛ در این خصوص تلاش‌های صورت گرفته برای منصرف کردن مالک نساجی از فروش امتیاز تیم هنوز فایده‌ای نداشته است.

این در حالی است که مهلت اطلاعیه فروش باشگاه نساجی تا روز 15 تیرماه (امروز) بود و همچنان هیچ خریداری برای این باشگاه پیدا نشده و مشخص نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد.

موضوع واگذاری نساجی امروز مورد پرسش از مهدی محمدنبی نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال قرار گرفت. نبی در این باره گفت: مکاتبه نساجی با فدراسیون درباره واگذاری را دیدم. یکسری دلایل داخل استانی دارند. فدراسیون فوتبال در وظایفش این نیست که مالکیت باشگاه را زیر نظر بگیرد. در چارچوب آیین‌نامه و مقررات تسهیلاتی را در اختیار باشگاه‌ها می‌گذاریم.

او افزود: بخش خصوصی سرمایه گذاری می‌کند و امیدوار به برگشت سرمایه دارد. از طرفی دوستان انتظار دارند در استان خود مورد بی‌مهری قرار نگیرند و توجه صورت بگیرد. رئیس‌جمهور آینده هم امیدوارم نگاه خاصی به بخش خصوصی در ورزش داشته باشد.

دیدگاه‌ها