کد خبر : 2052834 | 15 تیر 1403 ساعت 13:46 | 62.9K بازدید | 46 دیدگاه

ریش بلند زکی‌پور را نجات داد! (عکس)

ظاهر میلاد زکی‌پور در تصاویری که بعد از عقد قرارداد با استقلال داشت حاشیه‌ساز شده است.

ریش بلند زکی‌پور را نجات داد! (عکس)

به گزارش ورزش سه، میلاد زکی‌پور دومین خرید رسمی استقلالی‌ها بود و پس از حدود 4 سال به جمع آبی‌پوشان بازگشت و این انتقال حواشی عجیبی در فضای مجازی داشته و سپاهانی‌ها معتقد هستند که این بازیکن در روز قهرمانی سپاهان در جام‌حذفی با استقلال قرارداد امضا کرده است.

لباس‌های میلاد زکی‌پور در زمان امضای قرارداد با استقلال به همان شکل است که او در مراسم قهرمانی سپاهان شرکت کرد و در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده بود و همین موضوع احتمال اینکه او در زمانی که همراه با سپاهان در تهران حضور داشته و با استقلال به توافق رسیده را افزایش می‌دهد.

2050640

نکته عجیبی که این مسئله را قوت می‌بخشد جزئیاتی است که در تصاویر مشابه است، استفاده از ساعت، پیراهن و شلوار یک شکل در فاصله 14 روز این احتمال را ایجاد کرده که شاید نظر هواداران سپاهان درست باشد.

اما یک تفاوت بزرگ هم وجود دارد که این احتمال را از بین‌ می‌برد، میلاد زکی‌پور در روز قهرمانی سپاهان با ریش‌های کوتاه‌تر و فید در مراسم قهرمانی شرکت کرد اما در زمان قرارداد با استقلال با ریش‌های بلندتری در محل باشگاه استقلال حضور پیدا کرده و این تنها تفاوتی است که ادعای سپاهانی‌ها را نقض می‌کند.

2050641

به هرحال مشکلی در پیوستن زکی‌پور به استقلال وجود ندارد، او در روز برگزاری فینال جام‌حذفی محروم بوده و طبیعتا تاثیری در روند مسابقه نداشته و همچنین قرارداد این بازیکن با سپاهان به اتمام رسیده‌است و او به عنوان بازیکن آزاد می‌توانست مذاکراتی را با باشگاه‌های خواهان خود انجام دهد.

میلاد زکی‌پور دو فصل در تیم سپاهان حضور داشت و 64 بازی برای این تیم انجام داده است و فصل آینده با پیراهن تیمی به میدان خواهد رفت که با آن به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد.

دیدگاه‌ها