کد خبر : 2052856 | 15 تیر 1403 ساعت 16:02 | 24.8K بازدید | 18 دیدگاه

رودیگر کنار سیخ کباب

عکس جالب از رودیگر: راز کفش‌ دیوانه آلمانی!

انتشار عکسی از کفش فوتبالی آنتونیو رودیگر با جزئیات کامل آن، توجهات زیادی را جلب کرده است.

عکس جالب از رودیگر: راز کفش‌ دیوانه آلمانی!

به گزارش "ورزش سه"، با آنتونیو رودیگر (31) آلمان بالاخره دوباره یک رئیس واقعی در دفاع دارد. یک دیوانه با علایق خاص.

رودیگر که در رئال مادرید به "ال لوکو" (اسپانیایی: دیوانه) ملقب است، عاشق کباب است، به معنای واقعی کلمه عاشق! حتی روی کفی کفش‌های سیاه و سفید فوتبالش، عکسی از خودش با پیراهن تیم ملی و سیخ کباب دیده می‌شود. دور آن با حروف قرمز نوشته شده «DÖNER KEBAB».

2050696

کفش‌های فوتبال رودیگر توسط شرکت Under Armour ساخته شده و نام اعضای خانواده او روی کفش است، از جمله همسرش لورا و فرزندانشان جمال سحر (متولد 2020) و عالیه (2021). نام باشگاه‌های سابق رودیگر نیز دیده می‌شوند، از جمله اس وی تاسمانیا برلین (2002-2005).

پرچم آلمان در کنار آن چاپ شده است و همچنین کلمه انگلیسی "Hustle". رودیگر در هر یک از پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی از این هشتگ استفاده می‌کند. برای او، "Hustle" مخفف سخت کوشی و سخت کوشی است.

2050695

رودیگر دو هفته پیش نیز بازدید ویژه‌ای از کمپ آلمان ترتیب داد. عارف کلس از رستوران برلین "Hisar Fresh Food" پس از صعود آنها به مرحله یک هشتم نهایی یورو، یک کباب ویژه برای ستاره‌های مانشافت فراهم کرد.

کلس و رودیگر ارتباط نزدیکی دارند. رودیگر که در Neukölln بزرگ شده بود، قبلاً وقتی به مدرسه می‌رفت، کباب را از اینجا می‌خرید. اکنون یک پیراهن رودیگر در رستوران Kele آویزان است.

دیدگاه‌ها