کد خبر : 2052909 | 15 تیر 1403 ساعت 22:05 | 4.5K بازدید | 6 دیدگاه

مدافع سوئیس: انگلیس فقط هری کین نیست

فابیان شار، مدافع سوئیس، پیش از بازی حساس فردا مقابل انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴، در مورد این بازی صحبت کرد.

مدافع سوئیس: انگلیس فقط هری کین نیست

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024، انگلیس و سوئیس به مصاف هم خواهند رفت. انگلیس با حذف اسلواکی در وقت‌های اضافه و سوئیس با حذف قاطعانه ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی به این مرحله رسیده‌اند.

شار در مورد کیفیت انگلیس گفت: "ما می‌دانیم که انگلیس چه کیفیتی دارد. اما من فکر نمی‌کنم که مقایسه فوتبال باشگاهی و ملی درست باشد. ما در این بازی مقابل هم تیمی‌های خود در باشگاه قرار خواهیم گرفت، اما این یک بازی متفاوت است."

2050797

او در مورد هری کین، مهاجم انگلیس، گفت: "من فکر می‌کنم باید کل تیم انگلیس را متوقف کنیم، نه فقط کین را. ما می‌دانیم که آنها چقدر خطرناک و قدرتمند هستند، اما ما در این تورنمنت به خوبی دفاع کرده‌ایم، به عنوان یک تیم دفاع کرده ایم و امیدواریم بتوانیم به این روند ادامه دهیم."

شار در مورد انگیزه خود برای اثبات توانایی‌هایش گفت: "من انگلیس را دست کم نمی‌گیرم. آنها بازی‌های خوب ما را در چند بازی اخیر دیده اند و برای این بازی آماده خواهند شد. من شش سال است که در انگلیس زندگی می‌کنم و از این بازی لذت می‌برم. مهم نیست که آنها تا به حال چگونه بازی کرده اند، آنها در مرحله یک چهارم نهایی هستند. آنها کیفیت بالایی دارند و همیشه می‌توانند به شما ضربه بزنند."

دیدگاه‌ها