کد خبر : 2052911 | 15 تیر 1403 ساعت 22:30 | 48.5K بازدید | 21 دیدگاه

ستاره برزیلی استقلال دور از مدار خبری!

وضعیت ستاره برزیلی استقلال برای فصل آینده نامعلوم است.

ستاره برزیلی استقلال دور از مدار خبری!

به گزارش ورزش سه، ستاره خط دفاعی استقلال وضعیت مشخصی در این تیم ندارد و هنوز مشخص نیست که او فصل آینده هم در جمع‌ آبی‌پوشان باقی خواهد ماند یا برای دومین بار از استقلال جدا خواهد شد.

سیلوا که سابقه 1 فصل کامل و 2 نیم فصل حضور در استقلال را دارد هر زمان که برای این تیم به میدان رفته عملکرد مطمئنی داشته و مهره‌ای تاثیرگذار در این تیم به حساب می‌آید و با حضور او خط دفاعی استقلال علاوه بر استحکام بیشتر قدرت بازیسازی خوبی هم پیدا می‌کند.

این احتمال وجود دارد که استقلال در لیگ بیست و چهارم با دفاع خطی به میدان برود حضور بازیکنی با توانایی‌های فنی سیلوا برای این تیم کارآمد خواهد بود، او تخصص بالایی در پوشش عمق خط دفاعی دارد و با هوش بالایی که دارد می‌تواند در این سیستم هم به خوبی به میدان برود.

1995617

رافائل سیلوا پس از بازگشت به استقلال با این تیم قراردادی به مدت یک فصل و نیم امضا کرد و طبیعتا فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد اما باید دید او برای کامل کردن قرارداد خود با باشگاه استقلال به توافق خواهد رسید یا از این تیم جدا خواهد شد.

سیلوا در شبکه‌های مجازی فعالیت خاصی نداشته و از حضور یا عدم حضور خود در استقلال واکنش خاصی نداشته است و باشگاه استقلال هم نسبت به این بازیکن اظهار نظر خاصی نکرده است که می‌توان این موضوع را با نگاه خوشبینانه دلیلی برای ادامه حضور این بازیکن دانست.

دیدگاه‌ها