کد خبر : 2052939 | 16 تیر 1403 ساعت 01:01 | 16.6K بازدید | 44 دیدگاه

نویر: الان وقت صحبت درباره خداحافظی من نیست

مانوئل نویر می‌گوید برای تصمیم‌گیری درباره آینده‌اش در تیم ملی آلمان به زمان بیشتری نیاز دارد.

نویر: الان وقت صحبت درباره خداحافظی من نیست

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست ۲-۱ تیم ملی آلمان مقابل اسپانیا در مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴، مانوئل نویر، دروازه‌بان کهنه‌کار تیم، در مصاحبه‌ای به بیان احساسات خود پرداخت و در مورد آینده‌اش در تیم ملی ابراز تردید کرد.

نویر با اشاره به تلخی این بازی گفت: «بازی تلخی بود. همه ما ناراحت هستیم. نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم. اکنون فقط باید به این شکست فکر کنیم و از هواداران برای حمایتشان در این مدت تشکر کنیم. باید از آنها عذرخواهی کنیم که چنین نتیجه‌ای حاصل شد.»

این دروازه‌بان برجسته همچنین درباره آینده خود در تیم ملی آلمان اظهار نظر کرد و گفت که هنوز تصمیمی برای ادامه یا پایان دادن به حضورش در تیم ملی نگرفته است. او افزود: «ممکن است نیم‌سال یا بیشتر طول بکشد تا تصمیمم را بگیرم.»

2050877

این اظهارات نشان می‌دهد که ممکن است یورو ۲۰۲۴ آخرین تورنمنت ملی نویر باشد و مشخص نیست که آیا او در جام جهانی ۲۰۲۶ نیز حضور خواهد داشت یا خیر. در حالی که هواداران و هم‌تیمی‌هایش امیدوارند که نویر به حضور خود در تیم ملی ادامه دهد، او اعلام تصمیم نهایی خود را به تاخیر انداخت.

با توجه به تجربه و مهارت بالای نویر، تصمیم او تأثیر زیادی بر آینده تیم ملی آلمان خواهد داشت. اکنون همه چشم‌ها به تصمیم این دروازه‌بان بزرگ دوخته شده تا ببینند که آیا او به مسیر خود در تیم ملی ادامه خواهد داد یا به دوران پر افتخار خود در بازی‌های ملی پایان خواهد داد.

دیدگاه‌ها