کد خبر : 2052970 | 16 تیر 1403 ساعت 10:45 | 28.5K بازدید | 23 دیدگاه

موراتا مشکلی برای بازی ندارد

بیانیه یوفا در مورد کارت زرد ستاره اسپانیا

یوفا امروز تایید کرد که آلوارو موراتا برابر آلمان کارت نگرفته و می‌تواند در نیمه نهایی مقابل فرانسه بازی کند.

بیانیه یوفا در مورد کارت زرد ستاره اسپانیا

به گزارش "ورزش سه"، دیدار مقابل آلمان در مرحله یک چهارم نهایی با شادی بیش از حد اسپانیا به پایان رسید. 

گل مرینو، تیم لوئیز دلا فوئنته را به دور بعد می‌برد و اسپانیا را تنها در فاصله دو بازی تا چهارمین قهرمانی اروپا گذاشت. این در حالی است که اسپانیا در دیدار دیشب با مصدومیت، کارت زرد و حتی اخراج چند مهره کلیدی تیمش روبرو شد: کارواخال، لو نورماند و پدری.

2050950

مدافع راست رئال مادرید در آخرین دقیقه بازی کارت زرد دوم را دریافت کرد. موسیالا در بال چپ تنها بود و کارواخال چاره‌ای جز گرفتن او برای جلوگیری از جلو رفتنش نداشت. کارواخال اخراج شد و او نمی‌تواند در نیمه نهایی بازی کند. پدری به نوبه خود تجربه متفاوتی داشت. به محض شروع مسابقه، او تکل خشنی از کروس دریافت کرد که مجبورش کرد تنها چند لحظه بعد در حالی که درد می‌کشید و چشمان اشک آلود داشت، زمین را ترک کند.

در نهایت لو نورماند در نیمه اول کارت زرد گرفت و لوئیز دلا فوئنته برای احتیاط او را تعویض کرد تا نیمه دوم را روی نیمکت بنشیند. با این حال او دو اخطاره است و در نیمه نهایی بازی نخواهد کرد. 

بازیکن دیگری که به نظر می‌رسید نمی‌تواند بازی کند موراتا بود که تصور می‌شد کارت گرفته و دو اخطاره شده اما یوفا بالاخره رسما اعلام کرد که او کارت نگرفته و می‌تواند در نیمه نهایی بازی کند.

دیدگاه‌ها