کد خبر : 2053020 | 16 تیر 1403 ساعت 13:59 | 24.5K بازدید | 13 دیدگاه

پیام ستاره فرانسه برای کروس: بازی با تو افتخار بود

اورلین شوامنی، ستاره فرانسوی رئال مادرید، پیامی برای تونی کروس پس از آخرین دیدارش فرستاد.

پیام ستاره فرانسه برای کروس: بازی با تو افتخار بود

به گزارش "ورزش سه"، کروس روز گذشته در ترکیب تیم ملی آلمان برابر تیم ملی اسپانیا به میدان رفت و با توجه به شکست تیم ملی کشورش در دیدار مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ برای آخرین بار در مستطیل سبز حضور داشت و حالا به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است. 

این ستاره آلمانی چند هفته قبل در تصمیم ناگهانی و غیرمنتظره اعلام کرده بود که قصد دارد پس از پایان رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ از دنیای فوتبال خداحافظی کند و آخرین دیدارش با پیراهن رئال مادرید را هم در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگزار کرد که با قهرمانی این تیم همراه شد.

2050843

شوامنی که شب گذشته موفق شد به همراه تیم ملی فرانسه و با پیروزی برابر پرتغال به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ صعود کند، در پاسخ به سوالی درباره تونی کروس تصمیم گرفت که پیامی برای این هم‌تیمی‌ سابقش که دیگر در خط میانی رئال مادرید در کنارش نخواهد بود ارسال کند. 

این ستاره فرانسوی پس از پایان بازی تیم ملی فرانسه و در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «تونی، از تو به خاطر همه کارهایی که انجام دادیم ممنون هستیم. بازی کردن با یکی از بزرگ‌ترین هافبک‌هایی که تاریخ فوتبال به خودش دیده است باعث افتخار من بود.»

دیدگاه‌ها