کد خبر : 2053050 | 16 تیر 1403 ساعت 16:16 | 26.4K بازدید | 45 دیدگاه

یک روز پس از شکست تلخ مقابل اسپانیا

ناگلزمان با اشک گفت: بازیکنان زیادی گریه کردند!

یولیان ناگلزمان امروز در نشست خبری خود با بغض گفت که دوست داشت آلمان را قهرمان یورو می‌کرد و بابت شکست از اسپانیا متاسف است.

ناگلزمان با اشک گفت: بازیکنان زیادی گریه کردند!

به گزارش "ورزش سه"، یک روز بعد از شکست 1-2 آلمان برابر اسپانیا و حذف این تیم از یورو 2024، یولیان ناگلزمان در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

او که تا 2026 قرارداد دارد، همچنان به کارش در مانشافت ادامه خواهد داد.

2051086

جولیان ناگلزمان که منقلب به نظر می‌رسید، با بغض گفت: «من با اشک‌هایم مبارزه می‌کنم زیرا لحظاتی بسیار احساسی هستند. من همیشه گفته‌ام که ما به هواداران پشت سرمان نیاز داریم. از ماه مارس به بعد، مشخص بود که هواداران چیزی متفاوت را در تیم احساس کردند. ما تصمیماتی گرفتیم که دیگران نمی‌گرفتند و مردم احساس می‌کردند که می‌خواهیم چیزهایی را تغییر دهیم. وقتی ویدیوهای هواداران را می‌بینیم، احساسی می‌شوم چون دوست داشتیم به خاطرشان قهرمان شویم. دیروز بازیکنان زیادی نیز گریه کردند و فضای رختکن کاملا احساسی و متفاوت بود. همه می‌خواستیم چیزهای بیشتری به خاطر هواداران بدهیم ولی نشد.»

ناگلزمان درباره چالش‌های پیش‌رو گفت: «لیگ ملت‌ها تورنمنتی است که می‌توان برنده شد. ما باید متفاوت از هر بازی دوستانه‌ای به آن نگاه کنیم. بازی‌های مهم مقدماتی جام جهانی 2025 و سپس جام جهانی 2026 را در پیش داریم. ما می‌خواهیم از لیگ ملت‌ها برای پیشرفت بیشتر خودمان استفاده کنیم.»

2051098

 

ناگلزمان در مورد جایگزینی تونی کروس گفت: «جانشینی او و پیدا کردن بازیکنی با همان کیفیت دشوار خواهد بود. با پاولویچ یا آنجلو استیلر ما دو بازیکن داریم که می‌توانند از نظر سبک بازی جایگزین او شوند. پاسکال گروس نیز را داریم.»

مربی درباره حذف آلمان گفت: «دلم برای افرادی که در چند هفته گذشته با آنها کار کرده‌ایم تنگ خواهد شد. دلم برای لحظات احساسی تنگ خواهد شد. ما همه اوج‌ها، چه مثبت و چه منفی را تجربه کردیم. از غم و اندوه و پوچی گرفته تا شادی. در دقیقه 89، همه چیز تمام شده بود ولی برگشتیم. این چیزی است که من بیشتر از همه دلتنگ آن خواهم شد.»

ناگلزمان در مورد گوندوگان گفت: «من هیچ سیگنالی از او دریافت نکرده‌ام که آیا ادامه می‌دهد یا خداحافظی می‌کند. او یک رهبر آرام است که سخنرانی‌های طوفانی انجام نمی‌دهد، اما بسیار باتجربه است. البته خوشحال می‌شوم اگر او صحبت کند. در نهایت، این به بازیکنان بزرگ بستگی دارد که خودشان تصمیم بگیرند.»

2051099

ناگلزمان در مورد ترکیب اشباه با امره جان و سانه گفت: «الان حرف زدن آسان است. ما به نتیجه متفاوتی امیدوار بودیم، اما همه بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. این شکست به خاطر جان و سانه نبود. ما همه باهم حذف شدیم. در نهایت مجبور شدیم در نیمه دوم تصمیم بگیرم، اوضاع را تغییر دهم.»

ناگلزمان در مورد برخورد توپ به دست کوکوریا که پنالتی اعلام نشد، گفت: «بعضی از بازیکنان از داور سوال کرده‌اند. نمی‌دانم صحنه قبلش آفساید فولکروگ بود یا نه. من اطلاعات متفاوتی در مورد اینکه چرا VAR آن را بررسی نکرده، دارم. واقعاً مشخص نیست. کاش داوران به این موضوع بیشتر بپردازند تا چهره خودشان بیش از این آسیب نبیند. من قبلاً گفته‌ام که مایلم چه چیزهایی را تغییر دهیم. در این مورد جوابی دریافت نخواهیم کرد و بنابراین ادامه می‌دهیم.»

دیدگاه‌ها