کد خبر : 2053075 | 16 تیر 1403 ساعت 18:12 | 92.9K بازدید | 31 دیدگاه

جدایی یک مدافع راست از استقلال قطعی شد

در صورت جذب مهدی تیکدری، به طور حتم شاهد حداقل یک جدایی در سمت راست خط دفاعی آبی‌ها خواهیم بود.

جدایی یک مدافع راست از استقلال قطعی شد

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که هنوز تکلیف تمدید قرارداد صالح حردانی با آبی‌ها مشخص نشده است، مدیران باشگاه به سراغ مهدی تیکدری رفته‌اند و این بازیکن ظهر امروز نیز با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، مذاکرات مثبتی با آنها داشت و به نظر می‌رسد که باید شاهد حضور این بازیکن در جمع شاگردان نکونام باشیم.

در صورتی که تیکدری راهی استقلال شود، آبی‌ها با ترافیک شدیدی در سمت راست خط دفاعی خود روبرو خواهند شد. در حال حاضر، میلاد فخرالدینی و سامان تورانیان داشته‌های استقلال در آن پست هستند و اگر قرارداد صالح حردانی نیز تمدید شود، مدافعان راست تیم نکونام به عدد چهار می‌رسد.

استقلال فصل قبل با حضور سه مدافع راست در مسابقات به میدان رفت و حالا چنانچه تیکدری جذب شود، بدون شک شاهد حداقل یک جدایی در این پست خواهیم بود که در حال حاضر، احتمال اینکه قرعه به نام فخرالدینی بیفتد، بیشتر از سایر بازیکنان است.

لازم به ذکر است که مذاکرات استقلال برای تمدید قرارداد صالح حردانی همچنان ادامه دارد و جواد نکونام از مدیران باشگاه درخواست کرده که این بازیکن حتما در تیم حفظ شود چرا که نقش اصلی در برنامه‌های کادرفنی برای فصل بعد را ایفا می‌کند.

دیدگاه‌ها