کد خبر : 2053157 | 17 تیر 1403 ساعت 01:12 | 6.7K بازدید | 4 دیدگاه

مدافع انگلیس: با اعتماد به نفس آماده پنالتی بودیم

ازری کونسا، مدافع انگلیس، می‌گوید آن‌ها کاملا برای ضربات پنالتی مقابل سوئیس آماده بودند.

مدافع انگلیس: با اعتماد به نفس آماده پنالتی بودیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال انگلیس در ضربات پنالتی مقابل سوئیس برنده شد و به مرحله نیمه نهایی یورو 2024 صعود کرد.

انگلیس در این بازی با گل امبولو عقب‌ افتاد و سپس توسط بوکایو ساکا به گل تساوی رسید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود. پس از تداوم این نتیجه در وقت‌های اضافی، بازی به پنالتی کشیده شد و خراب شدن پنالتی مانوئل آکانجی به انگلیس کمک کرد تا راهی دور بعدی شود.

ازری کونسا، مدافع انگلیس، پس‌ از برد از بازی‌ای که تجربه کرده بود، هیجان زده بود و گفت: "این یک تجربه جادویی بود، از کودکی آرزو داشتم در این نوع بازی‌ها بازی کنم. از سرمربی ممنونم که به من بازی داد و نکته اصلی این است که ما امروز برنده شدیم. بازی بسیار احساسی بود اما ما موفق شدیم این کار را انجام دهیم."

2051290

ضربات پنالتی؟

هرگز شکی وجود نداشت، به خصوص در مورد بازیکنانی که برای پنالتی انتخاب شده بودند. بسیار با اعتماد به نفس بودیم. این چیزی است که ما مدت زیادی است که روی آن کار کرده‌ایم. در ضربات پنالتی هیچ چیزی مشخص نیست اما می‌دانستیم که در صورت رسیدن به آن کاملا آماده هستیم.

انگلیس می‌تواند قهرمان شود؟

این به ما بستگی دارد. اگر به نشان دادن روحیه و اتحاد خود ادامه دهیم، مطمئنم که می‌نوانیم تا آخر پیش برویم و قهرمان شویم.

دیدگاه‌ها