کد خبر : 2053171 | 17 تیر 1403 ساعت 01:47 | 8.7K بازدید | 33 دیدگاه

فن‌دایک: فقط قهرمانی یورو ما را راضی می‌‌کند!

ویرژیل فن‌دایک، مدافع تیم ملی هلند، تأکید کرد که آنها فقط به دنبال به تحقق رساندن رویاهایشان و قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ هستند.

فن‌دایک: فقط قهرمانی یورو ما را راضی می‌‌کند!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند در دیداری جذاب موفق شد ترکیه را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات یورو ۲۰۲۴ صعود کند. پس از بازی ویرژیل فن‌دایک که عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، درباره بازی صحبت کرد.

او گفت: «ما شروع قوی‌ای داشتیم اما در موقعیت‌های هجومی‌مان بی‌نظم بودیم و خوب کار نکردیم و توپ‌های زیادی را از دست دادیم. این موضوع چند بار اتفاق افتاد.‌ در دفاع خوب بودیم و به نظرم فرصت‌های زیادی به حریف ندادیم.»

او افزود: «در نیمه دوم چنین بازی‌هایی باید سعی کنید آرام بمانید و از فرصت‌هایی که به دست می‌آید استفاده کنید. ما این کار را خوب انجام دادیم.»

2051305

فن‌دایک ادامه داد: «شما می‌بینید که همه بازیکنان چقدر عالی و حرفه‌ای واکنش نشان می‌دهند و با همدیگر برای پیروزی تلاش می‌کنند. در دقایق پایانی ما هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم و با تکل‌ها و کارهای دیگر از دروازه دفاع کردیم. اکنون وقت آن است که ریکاوری کنیم و برای یک بازی سخت دیگر آماده شویم. ما می‌خواهیم رویاهایمان را محقق کنیم و فقط قهرمانی یورو را می‌خواهیم. ما تلاش زیادی کرده‌ایم و فقط قهرمانی ما را متقاعد می‌کند. حالا ما یک قدم به آن نزدیک‌تر شده‌ایم.»

دیدگاه‌ها