کد خبر : 2053218 | 17 تیر 1403 ساعت 11:41 | 43.6K بازدید | 10 دیدگاه

ستاره استقلال چراغ‌خاموش می‌خواهد بماند!

وضعیت ابوالفضل جلالی برای فصل آینده نامشخص است.

ستاره استقلال چراغ‌خاموش می‌خواهد بماند!

به گزارش "ورزش سه"، تمدید ابوالفضل جلالی و جذب میلاد زکی‌پور شرایطی را رقم زده که جدایی یا ماندن ستاره استقلال در این تیم در حاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و وضعیت مشخصی نداشته باشد.

ابوالفضل جلالی در حالی که گفته می‌شود از اول تیرماه مشمول سربازی شده است هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نداشته و گفت‌وگویی با رسانه‌ها به صورت رسمی یا غیر مستقیم انجام نداده است.

از طرف دیگر از سوی مسئولان باشگاه ملوان هم اعلام رسمی از پیوستن این بازیکن به جمع قوهای سپید منتشر نشده تا حضور او در این تیم قطعی نباشد، البته منطقی خواهد بود که این بازیکن در تلاش خواهد بود تا با برطرف کردن مشکل خود سعی داشته باشد در استقلال باقی بماند و همین موضوع علت نامشخص بودن شرایط جلالی است.

حضور جلالی و زکی‌پور به صورت همزمان در لیست استقلال می‌تواند خیال جواد نکونام را از این پست آسوده کند و بدون دغدغه خاصی به دنبال تقویت دیگر پست‌های این تیم باشد و برنامه‌های نقل و انتقالاتی خود را دنبال کند.

جلالی در صفحات مجازی خود هم هیچ واکنشی به جدایی از استقلال و حضور در ملوان نداشته و حتی مسیر دیگر بازیکنان فوتبال ایران را پیش نگرفته، فوتبالیست‌های ایرانی در اینطور مواقع با انتشار جملاتی فلسفی پالس‌هایی از حضور یا جدایی خود برای هواداران ارسال می‌کنند!

دیدگاه‌ها