کد خبر : 2053224 | 17 تیر 1403 ساعت 12:00 | 34.7K بازدید | 36 دیدگاه

دو باشگاه او را می‌خواهند پاسخ ما فعلا منفی است

عبدالکریم به درویش: می‌خواهم به قطر برگردم

مدیرعامل پرسپولیس حرف‌های جدیدی درباره آینده عبدالکریم حسن مطرح کرد.

عبدالکریم به درویش: می‌خواهم به قطر برگردم

به گزارش "ورزش‌سه"، عبدالکریم حسن در پنجره زمستانی لیگ بیست و سوم به اردوی پرسپولیس اضافه شد و آنقدر در مسیر قهرمانی سرخپوشان خوب عمل کرد که بار دیگر به شدت مورد توجه تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان و همینطور تیم ملی قطر قرار گرفت و برای جذب او با پرسپولیس وارد مذاکره شدند. امروز درویش از پیشنهاد دو تیم دیگر ایرانی هم برای مدافع قطری پرده برداشت. نکته جالب توجه اما حرف‌هایی بود که او در آینده عبدالکریم زد.

در جلسه معارفه گاریدو سرمربی جدید پرسپولیس، رضا درویش هم در بخشی از این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در واکنش به سوالی درباره آخرین شرایط عبدالکریم حسن و پاسخی که به نماینده باشگه العربی داده‌اند، اینطور توضیح داد: «چندین باشگاه قطری برای جذب عبدالکریم حسن به ما پیشنهاد داده‌اند. دو باشگاه نماینده‌های خود را به ایران فرستادند و چندین باشگاه هم به ما نامه زدند. عبدالکریم هم کیفیت خوبی داشته و هم رابطه خوبی با بازیکنان و هواداران داشته است. تا الآن به آن‌ها پاسخ منفی دادیم اما حتی قبل از حضور در این نشست هم به باشگاه برای جذب او نامه دادند.» 

درویش سپس به علاقه عبدالکریم برای جدایی اشاره کرد و افزود: «او جمعه با من صحبت کرد و اعلام کرد که با توجه به این که هم شرایط حضور در تیم ملی قطر فراهم شده و هم خانواده‌اش از این شرایط راضی نیستند، با جدایی‌اش موافقت شود و البته این نکته را هم اذعان کرد که به قراردادش با پرسپولیس پایبند است.»

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه به بخشی از گفتگوی خود با مدافع قطری سرخپوشان پرداخته است: «من هم به او گفتم که فعلا با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا فعلا روی تمرینات تمرکز کند تا در خصوص این مسئله بعدا صحبت کنند.»

دیدگاه‌ها