کد خبر : 2053225 | 17 تیر 1403 ساعت 12:04 | 30.3K بازدید | 48 دیدگاه

کمیته تعیین وضعیت تکلیف را روشن می‌کند

درویش: الحاقیه بیرانوند هیچ مشکلی ندارد

رضا درویش در مراسم معارفه گاریدو صحبت‌های تازه‌ای در مورد فسخ بیرانوند انجام داد.

درویش: الحاقیه بیرانوند هیچ مشکلی ندارد

به گزارش "ورزش سه"، اولین خبر نقل و انتقالاتی تابستان پرسپولیس، همانند تابستان قبلی ماجرای فسخ یک طرفه قرارداد بیرانوند بود. البته این بار بیرانوند با الحاقیه‌ای که فروردین ماه به قراردادش اضافه شده فسخ کرد اما رضا درویش معتقد است این کار غیرقانونی بوده چراکه مطالبات این گلر را پرداخت کرده بودند.

درویش در آخرین توضیحات خود گفت: در مفاد آن الحاقیه چیزی ندارد که چه الان باشم و چه سالی دیگر مشکلی پیش بیاید. زمینه الحاقیه از زمانی پیش آمد که سازمان لیگ اعلام کرد مبلغ ۲۰ میلیون اضافه است و باید تصحیح شود. جالب است کسی نمی‌گوید که آیا مفادی با مشکل مواجه شده که به دردسر بینجامد چرا که قبل از موعد مبلغ مطالبات پرداخت شده بود.

درویش در تاکید بر غیرقانونی بودن فسخ بیرانوند عنوان کرد: این مهلت که در الحاقیه گذاشتیم هیچ موردی برای فسخ شکل نداده و پرداخت شده بود. آیا فرصت ایجاد شد؟ غیر قانونی فسخ شده و پارسال هم همینطور بوده.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به اینکه این الحاقیه باعث فسخ بیرانوند شده گفت: کمیته تعیین وضعیت باید بگوید این فسخ درست بوده یا نه. ما هیچ بندی از الحاقیه را ناتمام نگذاشتیم. محل اشکال نیست این الحاقیه. همه اصل را کنار گذاشتند و به حاشیه می‌پردازند. ما بند ۱۵ روزه گذاشتیم اما ۱۲ روزه پرداخت کردیم.

دیدگاه‌ها