کد خبر : 2053325 | 17 تیر 1403 ساعت 20:06 | 9.8K بازدید | 8 دیدگاه

بونوچی به اسپالتی کمک نخواهد کرد

لئوناردو بونوچی، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، حضور قریب الوقوع در کادر فنی تیم ملی ایتالیا را رد کرد، اما اعلام کرد که تابستان امسال برای دریافت مدارک مربیگری خود اقدام خواهد کرد.

بونوچی به اسپالتی کمک نخواهد کرد

به گزارش "ورزش سه"، مدافع سابق یوونتوس و آتزوری، در دوره‌های مربیگری که تابستان امسال در مقر تیم ملی در کوورچانو برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد، اما پس از آن قصد دارد برای گذراندن وقت با خانواده‌اش مرخصی بگیرد.

اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر احتمال پیوستن او به کادر دستیاران لوچانو اسپالتی سرمربی تیم ملی منتشر شده بود، اما خود بونوچی تأکید کرد که این خبرها صرفا «شایعات» بی‌اساس هستند.

2051513

او همچنین اعلام کرد که به دو مربی ایتالیایی که در یک دهه اخیر هدایت تیم ملی را برعهده داشته‌اند، احترام زیادی قائل است.

بونوچی در مصاحبه‌ای با «کروناک اسپولیاتویو» گفت: «من در اواخر جولای در دوره مربیگری کوورچانو شرکت خواهم کرد، اما برنامه‌ام این است که بعد از دوره، کمی استراحت کنم و از اوقاتم با خانواده‌ام لذت ببرم.»

او در ادامه گفت: «به شما می‌گویم به چه کسانی احترام می‌گذارم. به طور خاص دو نفر هستند: کونته و مانچینی. کونته به خاطر جنبه‌های تاکتیکی و فنی و آن اشتیاق برای اینکه همیشه بهترین عملکرد را داشته باشی و به دنبال آن حس برنده بودن باشی.»

بونوچی پیش‌تر در مصاحبه‌اش اعتراف کرده بود که از عدم حضورش در لیست نهایی تیم ملی برای یورو 2024 ناامید شده است و این موضوع نشان می‌دهد که تجربه او می‌توانست به اسپالتی و بازیکنانش کمک کند. او گفت: «طبیعتا وقتی برادران و هم‌تیمی‌هایت را می‌بینی که کنارشان جنگیده‌ای، دلت می‌خواهد به آن‌ها کمک کنی. اما خب، یک نفر به تنهایی نمی‌تواند همه چیز را عوض کند. من می‌توانستم با تجربه خودم کمک کنم ولی خب، شرایط طور دیگری رقم خورد.»

دیدگاه‌ها