کد خبر : 2053347 | 17 تیر 1403 ساعت 21:35 | 75.6K بازدید | 92 دیدگاه

حریف هم از ناکامی مسی خوشحال نمی‌شود (عکس)

تصاویر جدیدی از بازی آرژانتین و اکوادور نشان می‌دهد که دروازه‌بان اکوادور پس از خراب شدن ضربه پنالتی لیونل مسی به کاپیتان آرژانتین دلداری می‌دهد.

حریف هم از ناکامی مسی خوشحال نمی‌شود (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا مقابل اکوادور پس از خراب شدن ضربه پنالتی‌اش، به شدت ناراحت شد.

پس از تساوی 1-1 آرژانتین و اکوادور در وقت عادی، بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و این بازیکن 37 ساله تصمیم گرفت که اولین پنالتی را مطابق معمول بزند تا تیمش روحیه زیادی بگیرد.

اما او ضربه پنالتی خود را به تیر افقی دروازه زد و خاطرات پنالتی از دست رفته او در شکست فینال 2016 کوپا آمه‌ریکا را زنده کرد.

کاپیتان آرژانتین پس از اینکه پنالتی خود را از دست داد به نشانه ناراحتی دو دستش را مقابل صورت خود قرار داد و به آرامی محوطه جریمه را ترک می‌کرد تا به سمت همبازیانش برگردد.

2051545

در همین حال الکساندر دومینگز، دروازه‌بان اکوادور، به جای اینکه به دنبال نمک پاشیدن به زخم‌های مسی باشد، لحظات جالبی را در زمین رقم زد.

او به سرعت به مهاجم اینترمیامی دلداری داد و او را در آغوش گرفت. این دروازه‌بان حتی سر مسی را که خیلی ناراحت به نظر می‌رسید، بوسید تا به او دلداری بدهد.

2051544

مسی البته خوشحال بود که در پایان ضربات پنالتی به لطف درخشش دیبو مارتینز به مرحله بعدی صعود کرد و شب تلخی را سپری نکرد. البته مارتینیز رفتار پسندیده دروازه‌بان حریف را بدون پاسخ نگذاشت و دوربین‌ها نشان دادند که او پس از پایان ضربات پنالتی به سمت دومینگز رفت و به این بازیکن دلداری داد.

دیدگاه‌ها