کد خبر : 2053352 | 17 تیر 1403 ساعت 22:02 | 21.6K بازدید | 10 دیدگاه

کاپیتان اسپانیا تایید کرد: شاید از اتلتیکو بروم!

آلوارو موراتا، کاپیتان تیم ملی اسپانیا، تأیید کرد که امکان دارد پس از پایان مسابقات یورو ۲۰۲۴ اتلتیکو مادرید را ترک کند.

کاپیتان اسپانیا تایید کرد: شاید از اتلتیکو بروم!

به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم سابق یوونتوس به پیوستن به باشگاه میلان تحت هدایت پائولو فونسکا در تابستان امسال نزدیک شده است. میلان در حال حاضر پس از جدایی اولیویه ژیرو با کمبود مهاجم نوک مواجه شده است.

گفته می‌شود که موراتا به دلیل وجود بندی در قراردادش با اتلتیکو مادرید که مبلغ آن ۱۳ میلیون یورو است، در دسترس قرار دارد.

زلاتان ابراهیموویچ، مشاور باشگاه میلان، نقش مهمی در برقراری ارتباط با موراتا ایفا کرده و شخصاً با این بازیکن تماس گرفته است.

با این حال، علی‌رغم تلاش‌های ابراهیموویچ، میلان هنوز منتظر پاسخی قطعی از سوی موراتا است و این وضعیت احتمالاً تا پایان یورو ۲۰۲۴ تغییر نخواهد کرد.

2051559

موراتا در مصاحبه اخیر با رسانه‌های اسپانیایی گفت: «من کاملاً بر روی بازی بعدی در مسابقات یورو تمرکز کرده‌ام. می‌خواهم آرام بمانم، اما در فوتبال هیچ چیز قطعی نیست. فعلاً می‌خواهم به بهترین شکل ممکن با اسپانیا در یورو ادامه دهم و از بازی لذت ببرم.»

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا امکان دارد پس از پایان یورو از اتلتیکو مادرید جدا شود، گفت: «بله امکانش هست، اما تصمیم‌گیری در این مورد آسان نیست.»

دیدگاه‌ها