کد خبر : 2053364 | 17 تیر 1403 ساعت 22:57 | 180.1K بازدید | 99 دیدگاه

بازی در امارات به جای ایران؛

فوری: گزینه پرسپولیس تیمش را انتخاب کرد!

مهاجم ملی‌پوش دیگر در دسترس پرسپولیس نیست و تصمیم گرفت در امارات بازی کند.

فوری: گزینه پرسپولیس تیمش را انتخاب کرد!

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا آزادی که جدی‌ترین گزینه تقویت خط حمله پرسپولیس بود، تصمیم گرفت تا بیرون از ایران کارش را دنبال کند و با باشگاه اماراتی به توافق نهایی رسیده است.

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی سراغ مهاجم ملی پوش نساجی مازندران رفت و حتی مذاکرات اولیه و خوبی را هم با وی انجام داد که امیدوار بود او را به خدمت بگیرد، اما توافق نهایی حاصل نشد و محمدرضا آزادی هم تصمیم گرفت تا دوباره لژیونر شود.

این مهاجم ۲۵ ساله که تجربه یک سال حضور در سوپر لیگ یونان و باشگاه پانتولیکوس را هم در کارنامه دارد، طی سالیان اخیر برای تراکتور، استقلال، آلومینیوم اراک و نساجی مازندران در لیگ برتر به میدان رفته بود که حالا تصمیم گرفت برای دومین بار در دوران حرفه‌ای خود به‌عنوان بازیکن لژیونر به کارش ادامه بدهد.

محمدرضا آزادی در فصل اخیر لیگ برتر ۸ گل به ثمر رساند و ۴ گل هم در لیگ قهرمانان آسیا زد که این نمایش موجب شد تا علاوه بر پیشنهادات داخلی، تیم‌های خارجی نیز سراغ او بیایند و دو باشگاه اماراتی درخواست رسمی خود را برای جذب او ارسال کنند که یکی از آنها توانست با او به توافق نهایی برسد.

باشگاه العروبه که در فصل اخیر به قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال امارات رسید و لیگ برتری شد، به طور جدی خواهان جذب محمدرضا آزادی بود که در نهایت توانست با این بازیکن به توافق نهایی دست پیدا کند.

آزادی دو روز قبل تهران را به مقصد دبی ترک نمود و با مدیران باشگاه العروبه جلسه‌ای را برگزار کرد که توافق نهایی حاصل شد و فقط امضای قرارداد باقی ماند که احتمالاً طی امشب یا فردا انجام می‌شود.

دیدگاه‌ها