کد خبر : 2053446 | 18 تیر 1403 ساعت 13:02 | 86.2K بازدید | 92 دیدگاه

آنها به تور آمریکا نمی‌روند

آنچلوتی هفت ملی پوش رئال را از دست داد

هفت ملی پوش رئال که هنوز در یورو و کوپا آمه‌ریکا شانس قهرمانی دارند، تور آمریکای رئال را از دست خواهند داد.

آنچلوتی هفت ملی پوش رئال را از دست داد

به گزارش "ورزش سه"، دنی کارواخال، ناچو، خوسلو، امباپه، کاماوینگا، شوآمنی، مندی، جود بلینگام همچنان برای قهرمانی در جام ملت‌های اروپا می‌جنگند و فده والورده رهبری اروگوئه‌ای را بر عهده دارد که برای کوپا آمه‌ریکا می‌جنگد. از این 9 بازیکن خوسلو و ناچو اخیرا رئال را به مقصد الغرافه و القادسیه ترک کرده‌اند.

مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا و کوپا آمه‌ریکا 7 قربانی در بین بازیکنان بین‌المللی رئال داشت (رودیگر، کروس و آردا گولر از تورنمنت یورو  خداحافظی کردند و وینیسیوس، رودریگو، میلیتائو و اندریک هم از کوپا کنار رفتند) اما هنوز 9 نفر باقی مانده‌اند؛ بازیکنانی از رئال مادرید که شانس قهرمانی را با تیم‌های ملی خود حفظ کرده‌اند. 

2051715

فرصتی تاریخی برای آنها برای بستن یک فصل فراموش نشدنی پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان، لیگ و سوپرجام اسپانیا با رئال. با این حال کارلو آنچلوتی باید بدون 7 بازیکن خود به تور آمریکا برود. توری که از سه هفته بعد شروع می‌شود و رئال در 9 روز سه بازی دوستانه خواهد داشت.

فردا اسپانیا و فرانسه در نیمه نهایی به مصاف هم می‌روند و طبعا یک تعداد از بازیکنان رئال به خانه بر می‌گردند. در جدال انگلیس و هلند نیز سرنوشت بلینگام مشخص خواهد شد.

در کوپا آمه‌ریکا نیز فده والورده با اروگوئه باید برابر کلمبیا قرار بگیرد. هیچ‌یک از بازیکنان ملی پوش رئال که در یورو و کوپا باقی مانده‌اند، به تور آمریکا نمی‌روند ولی برای بازی سوپرجام اروپا مقابل آتالانتا به تیم ملحق می‌شوند.

دیدگاه‌ها