کد خبر : 2053461 | 18 تیر 1403 ساعت 13:44 | 17.4K بازدید | 23 دیدگاه

مددی: سپاهان بیش از همه به سقف معترض است!

احمد مددی می‌گوید در جلسه مدیران عامل، آذربایجانی مدیرعامل سپاهان بیشترین اعتراض را به سقف بودجه نقل و انتقالات داشته است.

مددی: سپاهان بیش از همه به سقف معترض است!

به گزارش "ورزش سه"، احمد مددی، مدیرعامل پیکان پس از حضور در جلسه مدیران عامل باشگاه‌ها در جمع خبرنگاران گفت: امروز جلسه‌ای بود برای اهدای لوح‌های مجوز حرفه‌ای که خداراشکر تیم پیکان هم موفق شد در بخش آقایان و بانوان حائز مجوز ملی شود و این تندیس‌ها اهدا شد. موضوعاتی در مورد سقف نقل و انتقالات هم مطرح شد و باشگاه‌ها نقطه نظرات متنوعی داشتند. باشگاه‌های متمول به این سقف قائل نبودند. آقای درویش در این جلسه اصلا صحبت نکرد اما باشگاهی که از همه بیشتر معترض بود، سپاهان بود‌. آقای آذربایجانی می‌گفت این سقف دست ما را برای حضور در لیگ نخبگان آسیا می‌بندد‌.

او در مورد علت سقوط پیکان گفت: من هم اینجا صحبت نکردم‌ ولی حرف‌های زیادی برای گفتن دارم. وقتی یک تیم را می‌بندند سرمربی حداقل از ۸ هفته قبل تیم را دست می‌گیرد. من ۷۰ روز بعد از تیم بستن به پیکان اصافه شدم یعنی هفته سوم تمام شده بود. وقتی ما ورود کردیم عملا فضایی برای انتخاب نبود و فقط نیم فصل دو، سه بازیکن گرفتیم. اگر نتایجی حاصل شد به واسطه آن دو، سه بازیکن بود.

مددی در مورد اینکه با بودجه کم تیم جوان بستند و منجر به سقوط شد توضیح داد: بودجه‌ای که برای باشگاه گذاشته بودند واقعا محدود بود. ما ارزان‌ترین با فاصله و جوان‌ترین با فاصله نسبت به سایر تیم‌ها بودیم. شاید در لیگ یک هم از این هزینه‌ها بیشتر کنند. همه تلاش‌مان را کردیم بمانیم ولی فقط با یک امتیاز اختلاف سقوط کردیم.

دیدگاه‌ها