کد خبر : 2053464 | 18 تیر 1403 ساعت 13:49 | 61.8K بازدید | 79 دیدگاه

انتقال به تیم اماراتی رسمی شد؛

اختصاصی: پرسپولیس نه، آزادی در امارات قرارداد بست!

باشگاه پرسپولیس نتوانست مهاجم ملی‌پوش ایران را جذب کند و این بازیکن سر از امارات درآورد.

اختصاصی: پرسپولیس نه، آزادی در امارات قرارداد بست!

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا آزادی که سه روز قبل از تهران به دبی پرواز کرده و شنبه در جلسه با مدیران باشگاه العروبه امارات حاضر شده و مذاکرات مثبتی انجام داده بود، برای حضور در این تیم به توافق نهایی دست یافت و قراردادش را به امضاء رساند.

این مهاجم ملی‌پوش ایران که در فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا نمایش خوبی داشت و در 6 بازی مرحله گروهی به میدان رفت و موفق به گلزنی در مسابقات رفت و برگشت مقابل مومبای سیتی هند و نوبهار نمنگان ازبکستان شد و در لیگ برتر ایران هم 8 گل به ثمر رساند، مورد توجه باشگاه العروبه امارات قرار گرفت و با وجود پیشنهادات داخلی، تصمیم گرفت راهی این تیم شود.

2026239

محمدرضا آزادی که سال گذشته در ازای پرداخت مبلغ رضایت‌نامه از آلومینیوم اراک به نساجی مازندران رفته و در 27 مسابقه لیگ برتر و 6 دیدار لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و جمعا 12 گل به ثمر رساند، حالا دوباره طی توافق بین باشگاه‌های العروبه امارات و نساجی و در ازای پرداخت مبلغ رضایت، به این تیم پیوست.

آزادی قبل از پرواز به امارات، جلسه‌ای هم با مدیران باشگاه پرسپولیس داشت و مذاکرات مثبتی هم بین طرفین انجام شده و احتمال می‌رفت در صورت عدم توافق این بازیکن با العروبه، او به جمع قرمزپوشان اضافه شود که این اتفاق رخ نداد و او با باشگاه اماراتی قرارداد بست.

2018163

این مهاجم که نخستین بازی ملی خود را در فروردین‌ماه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل ترکمنستان انجام داد، در حالی قراردادش با باشگاه العروبه را امضاء کرد که امیدوار است در تیم قهرمان لیگ یک امارات دوران موفقی داشته باشد.

العروبه به دنبال حضور موفق در فصل جدید لیگ برتر امارات است و محمدرضا آزادی نیز انگیزه زیادی دارد تا بتواند در این تیم بدرخشد و جایگاهش را در تیم ملی تثبیت کند.

باشگاه العروبه امارات به زودی خبر جذب محمدرضا آزادی را به طور رسمی اعلام خواهد کرد و تصاویر امضای قرارداد با وی را منتشر می‌کند.

دیدگاه‌ها