کد خبر : 2053598 | 19 تیر 1403 ساعت 00:00 | 94.9K بازدید | 84 دیدگاه

ادعای صالح مصطفوی روی آنتن زنده

بازگشت فرهاد مجیدی به ادنوک لیگ امارات

مربی سابق استقلال مدعی شد که در یک تیم اماراتی، همکاری خود را با فرهاد مجیدی آغاز خواهد کرد.

بازگشت فرهاد مجیدی به ادنوک لیگ امارات

به گزارش "ورزش سه"، بدون شک اعلام نام تیم بعدی فرهاد مجیدی، یکی از جذاب‌ترین اتفاقات بازار نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود. سرمربی سابق استقلال پس از پایان همکاری‌اش با اتحاد کلباء، نامش پیرامون چند باشگاه مختلف مطرح شده ولی تاکنون به‌صورت جدی، با هیچ تیمی پای میز مذاکره ننشسته است.

تنها سرمربی تاریخ لیگ برتر که بدون شکست به قهرمانی دست پیدا کرده، گزینه‌ای جذاب برای نیمکت هر تیمی در لیگ ایران و یا ادنوک لیگ امارات به‌حساب می‌آید. مربی جوانی که در چند ماه گذشته مشغول استراحت بوده و البته در دوره مربیگری که در امارات برگزار شد، حضور یافت و مدرک خود را نیز ارتقا داد.

واقعیت امر این است که حداقل دو تیم بزرگ فوتبال ایران در هفته‌های گذشته تماس‌هایی با فرهاد مجیدی داشتند تا او را یک‌بار دیگر به لیگ برتر برگردانند، اما سرمربی سابق استقلال ترجیح داد تا همچنان در خارج از کشور به مربیگری بپردازد و منتظر فرصتی برای هدایت یکی از تیم‌های اماراتی بنشیند.

1969889

شایعاتی نیز به گوش می‌رسید که مجیدی یکی از گزینه‌های حداقل دو تیم اماراتی است، اما در نهایت این موضوع شکل رسمی به خود نگرفت تا فرهاد در روزهای اخیر بیشتر سرگرم مسابقات یورو ۲۰۲۴ باشد و او تقریباً هر روز استوری‌هایی را از خودش به اشتراک می‌گذارد که او را در حال تماشای این مسابقات نشان می‌دهد.

حالا و در شرایطی که تقریباً بیشتر تیم‌های مطرح اماراتی سرمربیان جدید خود را معرفی کرده و یا با مربیان فصل قبل خود به همکاری ادامه داده‌اند، دستیار مجیدی از همکاری دوباره با فرهاد صحبت کرده و اینکه آن‌ها قرار است در یکی از تیم‌های لیگ امارات، به فعالیت بپردازند.

صالح مصطفوی که یکی از اعضای کادرفنی فرهاد مجیدی طی دوران حضور در استقلال و اتحاد کلباء بود، در مصاحبه‌ای تصویری که با ویژه برنامه یورو ۲۰۲۴ شبکه ورزش داشت، در گفتگو با جواد خیابانی اعلام کرد که قرار است پس از یک سال دوری از فوتبال، کار مربیگری را از سر بگیرد.

1880059

مصطفوی در پاسخ به سوال جواد خیابانی در خصوص حضور دوباره در فوتبال، با خنده گفت: من قصدش را دارم، ولی باید ما را بخواهند. من یک سالی از میادین دور بودم ولی اکنون دوست دارم برگردم. به‌احتمال‌زیاد، آقای مجیدی به زودی در فوتبال امارات مربیگری خواهند کرد و ما مجدداً در خدمتشان خواهیم بود.

این ادعای صالح مصطفوی می‌تواند برای هواداران فرهاد مجیدی بسیار جذاب باشد. سرمربی سابق استقلال که از محبوبیت بسیار بالایی نزد هواداران این تیم برخوردار است، ممکن است یک‌بار دیگر هدایت تیمی را در ادنوک لیگ بر عهده بگیرد تا با توجه به حضور مهدی قایدی، سعید عزت‌اللهی، احمد نوراللهی و انتقال احتمالی شهریار مغانلو و محمدرضا آزادی، شمار ایرانیان لیگ این کشور افزایش یابد.

دیدگاه‌ها