کد خبر : 2053708 | 19 تیر 1403 ساعت 14:25 | 12.1K بازدید | 4 دیدگاه

تیمی که نمی‌خواهد زنگ تفریح المپیک باشد!

تیم ملی والیبال آلمان یکی از تیم‌هایی است که با بلندپروازی خاصی در این تورنمنت حاضر خواهد شد.

تیمی که نمی‌خواهد زنگ تفریح المپیک باشد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال آلمان یکی از تیم‌هایی است که حضورش در رقابت‌های المپیک پاریس به نوعی شگفتی به حساب می‌آید.

این تیم تحت هدایت سرمربی جوان و لهستانی خود، میخایل وینیارسکی، توانست از طریق رقابت‌های انتخابی جواز حضور در المپیک را کسب کند. کارشناسان بر این باورند که شانس آلمان برای صعود به مراحل بالاتر المپیک زیاد نیست، اما این تیم امیدوار است که مانند رقابت‌های انتخابی، بار دیگر شگفتی‌ساز شود.

ستاره اصلی تیم آلمان، گئورگی گروزر، پشت خط زن ۴۰ ساله، نقش مهمی در صعود این تیم به المپیک داشت و بی‌تردید کلیدی‌ترین بازیکن آنها در پاریس خواهد بود. گروزر با تجربه و مهارت‌های خود، یکی از عوامل اصلی موفقیت تیم ملی آلمان در رقابت‌های انتخابی بوده است. حضور او در ترکیب تیم آلمان می‌تواند الهام‌بخش هم‌تیمی‌هایش برای ارائه عملکردی بهتر در بازی‌های المپیک باشد.

به رغم اینکه آلمان از شانس زیادی برای کسب مدال برخوردار نیست، اما انگیزه و بلندپروازی این تیم می‌تواند آنها را به یکی از تیم‌های جالب و دیدنی المپیک تبدیل کند. وینیارسکی با تاکتیک‌های نوین خود توانسته است تیم را به سطحی بالاتر برساند و حالا همه چشم‌ها به عملکرد این تیم در پاریس دوخته شده است.

دیدگاه‌ها