کد خبر : 2053744 | 19 تیر 1403 ساعت 16:30 | 27.7K بازدید | 20 دیدگاه

او همه چیز می‌خورد

حمله بی‌رحمانه به ستاره چاق دورتموند!

مارکوس بابل شدیدا از نیکلاس زوله به خاطر اضافه وزنش در مقطع پایانی فصل گذشته انتقاد کرد.

حمله بی‌رحمانه به ستاره چاق دورتموند!

به گزارش "ورزش سه"، انتظار می‌رود ستاره‌های دورتموند روز چهارشنبه از تعطیلات بازگردند. سپس یک ارزیابی کلی از نظر فرم بدنی روی بازیکنان انجام خواهد شد و نگاه‌ها به نیکلاس زوله است.

2052092

اسپورت بیلد گزارش داده بود که مدافع میانی قبل از رفتن به تعطیلات هشدار سختی از سوی لارس ریکن و سباستین کِل دریافت کرد: آنها انتظار دارند سوله با فرم عالی بازگردد. هشداری که به نظر می‌رسد زوله آن را درک کرده است. او می‌داند که اکنون باید مسئولیت پذیر باشد.

دلیل هشدار؟ این مدافع در ماه‌های اخیر وضعیت بدنی نامناسبی داشته و گفته می‌شود وزن او به طور قابل توجهی از مرز 110 کیلوگرم فراتر رفته است.

2052093

مارکوس بابل، بازیکن سابق آلمان، در انتقال از زوله گفت: «به نظر من این تقریبا افتضاح است، اینکه پول زیادی (14 میلیون یورو) به دست بیاورم و بعد بگویم، برایم مهم نیست چطور راه می‌روم. برایم مهم نیست که باشگاه در مورد من چه فکری می‌کند. فکر نمی‌کنم این کار درستی باشد. هر کاری که می‌کنم خوب است اما بعد بیایم و بگویم متاسفم.»

بابل زوله را از زمان حضورشان در هوفنهایم می‌شناسد. بابل 51 ساله در آن زمان مربی بود و زوله یک استعداد در زیر 17 سال‌ها محسوب می‌شد. بابل به یاد می‌آورد: «آنها از من خواستند که با یک بازیکن بسیار با استعداد صحبت کنم. او با خانواده اش آنجا بود. در تمام هفته او از پیتزا گرفته تا همبرگر و شنیسل با سیب زمینی سرخ کرده می‌خورد.»

2052091

زوله برای تعطیلات خود یک مربی تناسب اندام استخدام کرد که هزینه آن را از جیب خود پرداخت کرد. علاوه بر این گفته می‌شود برنامه تغذیه‌ای ویژه‌ای نیز برای او در نظر گرفته شده است که باید به شدت آن را رعایت کند.

مدیران دورتموند می‌دانند که یک زوله مناسب با وزن ایده‌آل، برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مدافعان میانی لیگ، اگر نه جهان، لازم است.

دیدگاه‌ها