کد خبر : 2053746 | 19 تیر 1403 ساعت 16:45 | 44.4K بازدید | 25 دیدگاه

فعلا مربی نمی‌شوم

پاسخ تیاگو به پیشنهاد فلیک و بارسلونا

مارکا امروز نوشت که تیاگو آلکانتارا پیشنهاد دستیاری هانسی فلیک در بارسلونا را رد کرده است.

پاسخ تیاگو به پیشنهاد فلیک و بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو آلکانتارا دیروز اعلام کرد که به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای فوتبال بازنشسته می‌شود. 

اگرچه او می‌خواست به عنوان یک فوتبالیست به کارش ادامه دهد، اما مشکلات جسمانی که اخیراً با آن مواجه بوده، باعث شد زودتر کفش‌هایش را آویزان کند. یکی از گزینه‌هایی که در ساعات اخیر پیش روی او قرار گرفته، پیوستن به کادر فنی بارسلونا است.

2051872

بازیکن سابق بارسا دوست خوب هانسی فلیک است و چند سال پیش در بایرن زیر نظر او بازی می‌کرد. فلیک تمایل دارد در این چالش جدیدی که با بارسا آغاز کرده، تیاگو را در کنار خود داشته باشد، اما شرایط پیچیده است و آسان نخواهد بود. تیاگو می‌خواهد یک دوره استراحت داشته باشد تا بداند در آینده چه باید بکند. او برای پیشنهاد فلیک ارزش زیادی قائل است، اما مطمئن نیست که آن را بپذیرد.

بازیکن سابق حاضر است در مقطعی با او همکاری کند، اما نه اینکه به طور کامل به کادرفنی بارسلونا بپیوندد. زمانی که خبر استخدام فلیک توسط بارسلونا اعلام شد، از قبل صحبت از احتمال آمدن تیاگو به همراه او بود. با این حال، تیاگو در آن زمان هنوز به این فکر می‌کرد که یک سال دیگر نیز بازی کند.

اکنون با بازنشستگی، این موضوع دوباره باز شده است. فلیک دیروز تماسی با تیاگو داشت که در آن او گزینه دستیاری را پیشنهاد کرد. در حال حاضر، ولی به نظر نمی‌رسد که این همکاری ممکن باشد.

دیدگاه‌ها