کد خبر : 2053849 | 20 تیر 1403 ساعت 04:34 | 54.4K بازدید | 41 دیدگاه

اعتصاب کوچک در همان اولین تمرین استقلال!

تمرین استقلال در شرایطی روز گذشته استارت خورد که تعدادی از بازیکنان فصل گذشته آبی‌ها، حاضر به انجام تمرین نشدند.

اعتصاب کوچک در همان اولین تمرین استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال استقلال درحالی تمرینات روز گذشته خود را آغاز کرد که با وجود آنکه 9 نفر در تمرینات روز نخست این تیم حاضر شدند، فقط 4 بازیکن زیرنظر کادرفنی به تمرین پرداختند.

در این بین محمدحسین اسلامی، میلاد زکی‌پور، سینا سعیدی‌فر و محمدجواد کیا در نخستین تمرین آبی‌ها مشغول به انجام امور تمرینی شدند. این در شرایطی است که ۵ بازیکن دیگر این تیم در فصل گذشته نیز این تیم را همراهی می‌کردند، به‌خاطر مشکلات مالی حاضر به تمرین نشدند.  

فرهیختگان در گزارشی نوشته است شاگردان نکونام درحالی از عصر روز گذشته کار خود را آغاز کردند که تعدادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم مثل ابوالفضل جلالی، مهرداد محمدی، محمدرضا خالدآبادی، ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان در حضور اندک تماشاگرانی که با وجود بسته بودن تمرینات خود را به محل تمرین رسانده بودند، در کمپ حجازی حاضر شدند اما عجیب اینکه هیچ کدام از این نفرات حاضر به تمرین نشدند.  

2052303

درواقع این دسته از بازیکنانی که در تمرین دیروز استقلال حاضر شدند به‌خاطر مطالبات گذشته خود حاضر نشدند تا در تمرین روز اول این تیم را همراهی کنند تا به‌نوعی تمرین روز نخست استقلالی‌ها با اعتصاب آغاز شده باشد.

این درحالی است که در فاصله کمتر از 35 روز به آغاز لیگ مدیران استقلال بدهی زیادی برای دو فصل اخیر به بازیکنان دارند و همین موضوع باعث‌شده فرایند تمدید قراردادها به‌سختی پیش‌رود. درواقع درحالی‌که مدیران هلدینگ خلیج‌فارس چند ماه پیش و‌ در زمان در اختیار گرفتن مالکیت استقلال از آینده روشن آبی‌پوشان حرف می‌زدند، بی‌پولی و مشکلات اقتصادی مهم‌ترین خبر این روزهای استقلال است.

دیدگاه‌ها