کد خبر : 2053864 | 20 تیر 1403 ساعت 09:14 | 23.3K بازدید | 57 دیدگاه

آرژانتین ۲-۰ کانادا: در یک قدمی قهرمانی! (عکس)

تیم ملی آرژانتین موفق شد با پیروزی ۰-۲ برابر تیم ملی کانادا به دیدار فینال کوپا آمه‌ریکا صعود کند.

آرژانتین ۲-۰ کانادا: در یک قدمی قهرمانی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین نیمه شب گذشته به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپه آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی کانادا به میدان رفت و موفق شد با دو گل برابر این تیم به پیروزی برسد و مجوز حضور در دیدار فینال این مسابقات را به دست آورد. 

آرژانتین از همان ابتدای نیمه اول نشان داد که به دنبال فرصتی است که دروازه حریف را باز کند و برای دومین دوره پیاپی به فینال راه پیدا کند و جام را در خانه نگه دارد و خیلی زود هم به نتیجه رسید و توانست در دقیقه ۲۲ روی پاس گل رودریگو دی پل توسط خولین آلوارز به گل اول دست پیدا کند و از حریف پیش بیفتد. 

2052320

شرایط در ادامه بازی تا حدی متعادل شد و مالکیت توپ و میدان بین دو تیم تقسیم شده بود اما شاگردان جسی مارش در رسیدن به دروازه آرژانتین و تهدید این تیم چندان موفق نبودند و کار در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و دو تیم به رختکن رفتند. 

در نیمه دوم و در حالی که تنها شش دقیقه از شروع بازی گذشته بود، این لیونل مسی بود که موفق شد بار دیگر توانایی‌هایش را نشان دهد و روی پاس انزو فرناندز گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا خیال آرژانتینی‌ها را تا حد زیادی از صعود به بازی فینال راحت کرده باشد. 

2052321

کانادا تلاش‌هایی برای جبران این گل خورده داشت و البته شاگردان لیونل اسکالونی هم این فرصت را داشتند که بتوانند اختلاف‌شان را افزایش دهند اما در نهایت بازی با همین دو گل به سود آرژانتین به پایان رسید تا آنها اولین تیمی باشند که به بازی فینال کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ راه پیدا کرده است و این فرصت را دارند که از عنوان قهرمانی دفاع کنند و بار دیگر جام را به خانه ببرند.

2052319

دیدگاه‌ها