کد خبر : 2053865 | 20 تیر 1403 ساعت 09:29 | 107.1K بازدید | 172 دیدگاه

گریه دی‌ماریا: مسی گفت به‌خاطر تو به فینال می‌رویم!

آنخل دی ماریا، ستاره تیم ملی آرژانتین، پس از پیروزی برابر کانادا نتوانست جلوی احساساتش را بگیرد.

گریه دی‌ماریا: مسی گفت به‌خاطر تو به فینال می‌رویم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین نیمه شب گذشته به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی کانادا قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۰-۲ این تیم را شکست دهد و اولین تیمی باشد که به دیدار فینال این تورنمنت راه پیدا کرده است. 

دی‌ماریا در این بازی از ابتدا در ترکیب تیم ملی کشورش حضور داشت و تا دقیقه ۷۸ هم برای این تیم بازی کرد و توانست نقش موثری را هم در کسب این پیروزی حساس و ارزشمند ایفا کند و پس از پایان این دیدار بود که دیگر نتوانست جلوی احساساتش را بگیرد و صحبت‌های جالبی را در حالی که اشک می‌ریخت مطرح کرد. 

این ستاره آرژانتینی به خبرنگاران گفت: «فکر کنم بتوانم همین حالا از در خارج شوم. هر کاری که در توانم بوده است را انجام داده‌ام. با تمام وجود تلاش کردم و جنگیدم. کاری که باید را کردم. همیشه سعی کردم که بهترین باشم. همیشه تمام زندگی‌ام را وقف پیراهن تیم ملی کشورم کردم. لحظاتی بود که حتی نوبت من هم نبود اما تلاشم را کردم. 

2052330

از همه کسانی که همیشه از من حمایت کردند ممنونم. از خانواده‌ام و اعضای این تیم که همیشه کنارم بودند. امروز پیش از آن که وارد زمین شویم، لئو مسی گفت که آنها می‌خواهند به‌خاطر من به فینال برسند و این حرف باعث شد که وجودم سرشار از غرور شود. این فرصت را دارم که در این آخرین روزها بار دیگر دستاوردهای بزرگی در کنار همه این بازیکنان داشته باشم و این باعث غرور و افتخار من است.»

او همچنین با تایید خداحافظی‎‌اش از دنیای فوتبال پس از پایان این مسابقات اضافه کرد: «من آماده انجام آخرین بازی برای تیم ملی نیستم اما زمانش رسیده است. رویایم همین بود و خوشحالم که با حضور در یک فینال دیگر همراه شده است. هم تیمی هایم می‌دانند که دیگر برگشتی وجود ندارد و این تصمیمی است که گرفته شده است. 

آنها از این موضوع ناراحت هستند اما این تصمیم من است. تنها یک بازی باقی مانده است. این پایان رویایی است و چیزی است که همیشه می‌خواستم. احساس می‌کنم که آماده ادامه دادن هستم اما در عین حال می‌دانم که زمان درستش همین حالا است. با تمام وجود برای این پیراهن جنگیدم و فکر می‌کنم که بهترین زمان برای خداحافظی رسیده است. راه برگشتی نیست.»

دیدگاه‌ها