کد خبر : 2053875 | 20 تیر 1403 ساعت 10:40 | 41.2K بازدید | 32 دیدگاه

دوئل 120 میلیونی با پاریس

سیتی برای ستاره پرتغالی به سیم آخر زد

سیتی و پاریس دوئلی برای خرید ژوائو نوس از بنفیکا شروع کرده‌اند و قهرمان لیگ برتر ممکن است به رقم 120 میلیون یورو نیز نزدیک شود.

سیتی برای ستاره پرتغالی به سیم آخر زد

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان امسال، پاری سن ژرمن و سیتی می‌خواهند خط هافبک خود را تقویت کنند و اولویت نیز ژوائو نِوس است اما اولین هر دو پیشنهاد باشگاه توسط بنفیکا رد شده است.

نوس یکی از جواهرات جدید فوتبال جهان است. هافبک پرتغالی (19 ساله) تنها نقطه خوب و امیدبخش فصل سخت بنفیکا بود. عملکرد او توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله پاری سن ژرمن و سیتی و منچستریونایتد را به خود جلب کرده است. بر اساس برخی شنیده‌ها سران پاریسی تقویت خط هافبک با خرید او را در اولویت خود قرار داده‌اند. اما در این مورد، کار سخت خواهد بود چون بنفیکا به سخت‌گیری در فروش بازیکنانش معروف است و با رقمی گران پدیده‌هایش را می‌فروشد. 

2052347

باشگاه پرتغالی حاضر به مذاکره نیست و فقط با دریافت مبلغ 120 میلیون یورو بند فسخ می‌توان نِوس را جذب کرد.

هر دو باشگاه پی اس جی و سیتی رقم 80 میلیون یورو را برای او پیشنهاد داده‌اند که بلافاصله رد شد. رقمی که به نظر برای نِوس معقول و منطقی است ولی بنفیکا روی 120 میلیون یورو اصرار دارد. نشریه رکورد نوشته است که سیتی می‌خواهد پیشنهاد دوم گران‌تری بدهد و حال باید دید پاریس چه واکنشی نشان خواهد داد.

دیدگاه‌ها