کد خبر : 2053894 | 20 تیر 1403 ساعت 11:20 | 5.8K بازدید | 5 دیدگاه

ناهید کیانی: هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیرم

تکواندوکار المپیکی ایران گفت: قرعه خود در المپیک را می‌دانم و هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیرم.

ناهید کیانی: هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیرم

به گزارش "ورزش سه"، ناهید کیانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت خود به منظور حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، اظهار کرد: شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارم و تمرینات خوبی دارم و امیدوار هستیم با صد درصد آمادگی در المپیک پاریس حاضر شویم؛ در حال حاضر در اوج نیستیم و وزنه ۹۵ درصد می‌زنیم و نباید در اوج خود هم قرار داشته باشیم اما هر روز ۱۰ درصد به پیک نزدیک می‌شویم و در آستانه المپیک در آمادگی صد درصد قرار خواهیم داشت.

وی درباره حریفان اصلی خود در المپیک ۲۰۲۴، بیان کرد: حریفان اصلی من از انگلیس، کیمیا علیزاده از بلغارستان، حریفی از چین که رنکینگ اول را دارد، هستند. در وزن من اکثرا مدال آوران جهان و المپیک هستند و هیچ‌کس را دست کم نمی‌گیرم و قرعه خودم را می‌دانم و حریفان را آنالیز کرده‌ام و شرایط خوبی دارم. 

تکواندوکار المپیکی ایران با اشاره به اینکه هدفم این است که بهترین خودم باشم و نه بیشتر و نه کمتر، عنوان کرد: فکر می‌کنم همین که خودم باشم برای کسب مدال المپیک کافی است.

کیانی در خصوص توقع از مسئولان در آستانه المپیک پاریس، اظهار کرد: هر چقدر به المپیک نزدیک می‌شویم، نیازمند آرامش روانی بیشتری هستیم که این موضوع با حمایت مسئولان صورت می‌گیرد تا هیچ دغدغه‌ای به جز تمرین و مسابقه نداشته باشیم.

وی در مورد فضای تیم ملی نیز،‌ خاطرنشان کرد: جو خوبی داریم و همگی همدل هستیم.

تکواندوکار المپیکی ایران با اشاره به اینکه از مردم می‌خواهم در این مسیر دعا کنند،‌ اظهار کرد: به انرژی مثبت آن‌ها نیاز داریم و من تا پای جان برای خوشحالی مردم می‌جنگم و امیدوارم در این مسیر ما را همراهی کنند.

کیانی در پاسخ به اینکه آیا شاهد کسب مدال طلای المپیک از سوی وی خواهیم بود؟ ​​​​گفت: حتما.

دیدگاه‌ها