کد خبر : 2053898 | 20 تیر 1403 ساعت 11:30 | 1.7K بازدید | 3 دیدگاه

رئیس فدراسیون جهانی تنیس در راه ایران

نشست شورای هم‌اندیشی فدراسیون جهانی تنیس با هدف مشخص شدن موارد قابل بررسی در اجلاس آتی این فدراسیون، با حضور رئیس فدراسیون جهانی، نخبگان تنیس و رئیس فدراسیون ایران برگزار شد.

رئیس فدراسیون جهانی تنیس در راه ایران

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، در این اجلاس که در انگلستان برگزار شد داود عزیزی رئیس فدراسیون ایران به دعوت دیوید هگریتی رئیس فدراسیون جهانی تنیس راهی این کشور شد تا به عنوان یکی از اعضای این نشست، در خصوص موارد قابل بررسی در اجلاس آتی که شهریورماه در هنگ‌کنگ برگزار خواهد شد، حضور یافته و شرکت کند.

عزیزی در حاشیه نشست شورای هم‌اندیشی فدراسیون جهانی با محمدحسن لاچینانی و عادل برقعی ۲ داور ایرانی که برای قضاوت در رقابت‌های تنیس ویمبلدون در آن کشور حضور دارند نیز دیدار کرد. او همچنین با علی نیلی یکی از داوران برجسته و مطرح داوری تنیس ایران و جهان نیز دقایقی به گفت‌وگو نشست.

رئیس فدراسیون تنیس کشورمان همچنین با رئیس فدراسیون تنیس ترکیه دیدار کرد، در این نشست استفاده از ظرفیت‌های دو کشور مورد تاکید قرار گرفت و هماهنگی‌ها برای سفر رئیس فدراسیون ترکیه به ایران و امضای تفاهم‌نامه بین دو کشور صورت گرفت.

دیدار با رئیس فدراسیون جهانی و دعوت از دیوید هگریتی برای سفر به ایران یکی دیگر از برنامه‌های عزیزی در این سفر بود که با ابراز تمایل رئیس فدراسیون جهانی قرار شد این سفر در سال ۲۰۲۵ انجام شود. نشست با رئیس کنفدراسیون تنیس آسیا نیز یکی دیگر از برنامه‌های رئیس فدراسیون تنیس ایران بود که طی آن در خصوص راه‌هکاری توسعه و ارتقای دانش فنی تنیس کشورمان بحث و تبادل نظر شد.

داود عزیزی که یکی از اعضای رسمی کمیته برابری جنسیتی فدراسیون تنیس آسیاست روز گذشته در نشست مربوطه نیز حضور یافت. این نشست در شرایطی برگزار شد که عزیزی در روزهای گذشته جلساتی را با کمیته‌های دیویس‌کاپ، ITF جونیور، توسعه، پیشکسوتان و فیوچرز برگزار کرد که در این نشست‌ها موارد مرتبط با تنیس ایران به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که نتایج پس از تایید نهایی و در آینده‌ای نزدیک به اطلاع جامعه تنیس خواهد رسید.

در جریان نشست شورای هم‌اندیشی فدراسیون جهانی تنیس مراسم تقدیر از برترین‌های تنیس جهان هم برگزار شد که منصور بهرامی تنیسور قدیمی و پیشکسوت این رشته به عنوان میهمان ویژه حضور داشت.

دیدگاه‌ها