کد خبر : 2053974 | 20 تیر 1403 ساعت 16:54 | 25.2K بازدید | 5 دیدگاه

بنزما مربی‌ موردعلاقه‌اش را به عربستان می‌برد!

باشگاه الاتحاد عربستان با لوران بلان برای هدایت این تیم در فصل آینده وارد مذاکره شده است.

بنزما مربی‌ موردعلاقه‌اش را به عربستان می‌برد!

به گزارش "ورزش سه"، در هفته‌های اخیر نام‌های زیادی برای جانشینی مارسلو گایاردو آرژانتینی در الاتحاد مطرح شدند که در این بین جدی‌ترین گزینه، استفانو پیولی بود اما در نهایت مذاکره با او هم به دلیل تمایل کریم بنزما به حضور یک سرمربی فرانسوی در تیمش شکست خورد.

روزنامه اکیپ فرانسه امروز گزارش داد که مدیران این باشگاه عربستانی می‌خواهند آخرین گام‌ها را برای عقد قرارداد با لوران بلان فرانسوی برای هدایت این تیم در فصل آینده بردارند.

اکیپ توضیح داد: لوران بلان که مربی بنزما در تیم ملی فرانسه (2010-2012) بود، ممکن است دوباره او را در باشگاه الاتحاد ملاقات کند. اولویت فعلی الاتحاد، انتصاب یک مربی فرانسوی است و پس از ناکامی این باشگاه در جذب کریستوف گالتیه، سرمربی الدحیل، شانس لوران بلان برای حضور در این پست افزایش یافته است.

همچنین فابریتزیو رومانو، روزنامه‌نگار ایتالیایی، مدعی شده که الاتحاد و لوران بلان برای هدایت این تیم به مدت دو فصل به توافق رسیده‌اند. او اعلام کرد: طبق توافق دو طرف قرارداد بلان ممکن است در صورت کسب نتایج خوب با الاتحاد برای سال سوم نیز تمدید شود.

نکته مهم اینکه الاتحاد اردوی خارجی خود را برای تاریخ 12 جولای (دو روز بعد) برنامه‌ریزی کرده و حالا باید هر چه سریع‌تر و پیش از آغاز اردو سرمربی جدید خود را انتخاب کند.

دیدگاه‌ها