کد خبر : 2054117 | 21 تیر 1403 ساعت 10:34 | 29.2K بازدید | 10 دیدگاه

اولین شکست مورینیو روی نیمکت فنرباغچه

ژوزه مورینیو اولین باختش را از زمان قبول هدایت فنرباغچه تجربه کرد.

اولین شکست مورینیو روی نیمکت فنرباغچه

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو چند هفته قبل به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید فنرباغچه معرفی شد تا تجربه جدیدی را با حضور در فوتبال ترکیه به دست آورد و هواداران این تیم بی‌صبرانه منتظر دیدن او روی نیمکت تیم محبوب‌شان و کسب نتایج خوب با حضور این مربی سرشناس هستند. 

او در اولین دیدار دوستانه‌اش موفق شد با نتیجه ۱-۲ برابر پترول به پیروزی برسد و پس از آن به تساوی ۱-۱ برابر آدمیرا رضایت داد اما در سومین دیدار دوستانه در اردوی آمادگی پیش فصل اولین شکستش را تجربه کرد و مقابل هایدوک اسپلیت با نتیجه ۰-۱ باخت. 

2052765

این بازی در اتریش برگزار شد و گلی که تیم حریف موفق شد در دقیقه ۸۵ به ثمر برساند باعث شد که شاگردان مورینیو بازنده از زمین بیرون بیایند و نتوانند نتیجه دلخواه این مربی پرتغالی را در این بازی به دست آورند و حالا باید منتظر جبران آن در بازی بعدی باشند. 

فنرباغچه در چهارمین دیدار دوستانه‌اش قرار است روز شنبه مقابل استراسبورگ به میدان برود و مورینیو امیدوار است که بازیکنانش که در حال حاضر در این اردو حضور ندارند هم هرچه زودتر به جمع آنها اضافه شوند تا بتواند به بهترین شکل تیمش را برای فصل جدید مسابقات لیگ ترکیه آماده کند.

دیدگاه‌ها