کد خبر : 48137 | 16 تیر 1390 ساعت 12:45 | 1.6K بازدید | 0 دیدگاه

محمدپور:یك سایت اصفهانی كارم را خراب‌تر كرد

پیشنهاداتی از تیم‌های مس کرمان و سرچشمه و همین‌طور فجرسپاسی شیراز داشته‌ام که تا یکی دو روز آینده جواب نهایی را به یکی از آن‌ها خواهم داد

محمدپور:یك سایت اصفهانی كارم را خراب‌تر كرد
بعد از این‌که سرمربی تیم ذوب‌آهن از احمد محمدپور مدافع چپ‌پای تخصصی تیمش دعوت به عمل آورد تا در تمرینات سبزپوشان حضور داشته باشد وی نیز درخواست ابراهیم‌زاده را به فال نیک گرفت و چند جلسه‌ای را همراه دیگر همبازیان سابق خود تمرین کرد.

اما به‌یکباره نظر مدیرعامل باشگاه نسبت به اين مدافع کهنه‌کار ذوب‌آهن تغییر کرد و بنا به دلایل نامعلومي وی را از ادامه تمرینات در اردوی سبزپوشان منع کرد. در همين فاصله يک خبرگزاری‌ محلي در اصفهان مصاحبه‌اي با احمد محمدپور انجام داد که موجبات دلگیری اصغر دلیلی از اين بازيکن را هم فراهم کرد.

وقتی مدافع چپ‌پا و بااخلاق سابق ذوب‌آهن را در چهارباغ اصفهان دیدیم و از جزئیات برکناری و... سوال کردیم، گفت: مدت 14سال از بهترین دوران عمر ورزشی‌ام را در رشته فوتبال در تیم ذوب‌آهن سپری کردم. تا امروز هیچ کسی را آزرده‌خاطر نکردم، با اکثر مربیان حاضر در تیم ذوب‌آهن کار کردم و هیچ وقت با آن‌ها مشکل نداشتم.

اين مدافع بااخلاق و باتجربه در ادامه گفت: تمرینات انفرادی و تخصصی‌ام را برای شروع لیگ برتر ادامه می‌دادم که آقامنصور با بنده تماس گرفت و اظهار داشت می‌خواهم امسال پرقدرت‌تر از گذشته در خدمت تیم باشی که من نیز این دعوت را پذیرفتم. اما نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ داد که بعد از چند جلسه تمرین گفتند آقای دلیلی از انعقاد قرارداد با من امتناع می‌ورزد. در همین حین یکی از خبرنگاران اصفهانی با مصاحبه با بنده و رنگ و لعاب دادن کذب به آن گفتگو، موجبات ناراحتی و دلگیری میان من و آقای دلیلی را فراهم کرد.

احمد محمدپور با ناراحتی ادامه داد: در عجبم که چرا خبرنگاران مطالب کذب و تخیلی خودشان را می‌نویسند. در طول این 3سال که با دلیلی کار کردم جز خوبی و محبت از وی چیزی دیگری ندیدم. خوب حالا که ما را نمی‌خواهند هم به نظرشان ارج می‌گذاریم.

محمدپور درباره ادامه کار در لیگ یازدهم مي‌گويد: پیشنهاداتی از تیم‌های مس کرمان و سرچشمه و همین‌طور فجرسپاسی شیراز داشته‌ام که تا یکی دو روز آینده جواب نهایی را به یکی از آن‌ها خواهم داد.

دیدگاهها