کد خبر : 51565 | 25 مرداد 1390 ساعت 18:02 | 1.7K بازدید | 0 دیدگاه

صبا مقابل سایپا فوتبال تاکتیکی به نمایش می‌گذارد

هافبک تیم فوتبال صبای قم گفت: تمرینات ویژه‌ای برای دیدار با سایپا در چند روز گذشته در دستور کار مربیان تیم قرار گرفته است و قطعا تیم ما با ارائه فوتبال فنی و تاکتیکی خود حریف را از پیش رو برخواهد داشت.

صبا مقابل سایپا فوتبال تاکتیکی به نمایش می‌گذارد

 حسین حجازی‌پور اظهار داشت: با اینکه آغاز رقابت‌های لیگ یازدهم را سپری می‌کنیم اما هفته به هفته که از برگزاری بازی‌ها می‌گذرد، بر حساسیت کار اضافه می‌شود و تیمی مانند صبا با آمادگی کامل به مصاف حریفان می‌رود.

 وی تصریح کرد: کادر فنی شناخت خوبی از تیم سایپا دارند، آنها مربی جوان و تحصیل کرده‌ای همچون مجید صالح را در رأس کادر فنی دارند اما ما نیز با تدابیر عبدالله ویسی کاملا برای ارائه فوتبال منطقی به منظور کسب سه امتیاز آماده هستیم.

 هافبک تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: در این مسابقه که دومین دیدار خانگی ما در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود، با قدرت و آمادگی کامل به مصاف سایپا می‌رویم تا بعد از موفقیت در دیدارهای خارج از خانه این بار در خانه سه امتیاز کسب کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه امیدوارم اشتباهات داوری در نتیجه دیدار مقابل سایپا ایجاد نشود، تصریح کرد: تنها نتیجه رضایت بخش برای ما و هوادارانمان در پایان دیدار فردا شب مقابل تیم فوتبال سایپا، کسب پیروزی و سه امتیاز خواهد بود.

 حجازی پور افزود: صبای قم در سه بازی قبلی خود مقابل تراکتور سازی تبریز، سپاهان اصفهان قهرمان دو فصل اخیر لیگ برتر و همچنین راه آهن شهر ری نتایج خوبی کسب کرده و با توجه به بازیکنانی که جذب کرده نسبت به فصل گذشته قوی تر شده است.

 هافبک تیم فوتبال صبای قم عنوان داشت: صبای قم در این فصل خط هافبک قدرتمندی دارد، ضمن اینکه بازی مقابل سایپا در ورزشگاه یادگار امام و در حضور تماشاگران پرتعداد کار بسیار سختی است بنابراین گرفتن سه امتیاز از این مسابقه تنها نتیجه رضایت بخش برای ما محسوب می‌شود.

 وی اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان تیم ما از شرایط روحی خوبی برخوردارند و در آمادگی کامل به سر می‌برند، بازیکن محروم در ترکیب تیم نداریم و تمام نفرات تیم را با آمادگی کامل از نظر روحی و جسمی و همچنین ذهنی در اختیار کادر فنی هستند.

 گفتنی است: تیم فوتبال صبای قم صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا شب از ساعت 22 در دیداری خانگی در ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام شهر مقدس قم به مصاف تیم فوتبال سایپا البرز می‌رود. دیدار دو تیم را جمشید دانش مهر قضاوت می‌کند.

 در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تا پایان هفته سوم، صبای قم با کسب هفت امتیاز و تفاضل گل به اضافه سه در صدر ایستاده است و سایپا با چهار امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.
 

دیدگاهها