حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 998855/0 زمان: 13:53   1391/10/26 بازدید: 1,016

برگی‌زر:

اخبار تغییر کادر فنی ابومسلم شایعه است

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: برای حضور در جمع مدعیان صعود باید نفت مسجد سلیمان را شکست دهیم.

هادی برگی‌زر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: نفت مسجد سلیمان یکی از مدعیان صعود به لیگ‌برتر است اما اگر بخواهیم همچنان بالانشین جدول بوده و برای حضور در لیگ‌برتر شانس داشته باشیم، محکوم به پیروزی در این دیدار خانگی هستیم.
وی تاکید کرد: تمام توان خود را خواهیم گذاشت تا پیروزی در این دیدار سخت میسر شود ضمن اینکه شرایط تمرین تیم با توجه به قطع بارندگی‌ها بسیار مناسب است و امید به پیروزی داریم.
وی با بیان اینکه بازی‌های ابومسلم همچنان در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) مشهد برگزار خواهد شد، ادامه داد: برای انتقال بازی‌ها به ورزشگاه تختی باید با فدراسیون رایزنی کنیم اما خودم ترجیح می‌دهم بر روی چمن طبیعی بازی کنیم و به همین دلیل نظر من ادامه میزبانی‌ها در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) است.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان تصریح کرد: به هیچ عنوان فوتبال بر روی چمن مصنوعی را نمی‌پسندم و حتی دیدارهایی را که بر روی چمن مصنوعی برگزار می‌شود، از طریق تلویزیون نگاه نمی‌کنم.
برگی‎زر اخبار مربوط به تغییر کادر فنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان را شیطنت و شایعه خواند و گفت: نمی‌دانم چرا برخی افراد به دنبال این گونه فضاسازی‌ها هستند اما آقایان بدانند اینگونه اخبار روی من تاثیر نمی‌گذارد و با توجه به حمایت قاطع باشگاه، مطمئنا روی بازیکنان هم تاثیر نخواهد گذاشت.
وی تاکید کرد: ابومسلم نتایج بدی نگرفته که برخی این قدر فضاسازی می‌کنند. ما در جام حذفی به بهترین تیم ایران که حتی از تیم ملی نیز شرایط بهتری دارد، باخته‌ایم و در لیگ دسته اول هم از سه بازی 6 امتیاز کسب کرده‌ایم و این در حالی است که قبل از حضور من، ابومسلم از 13 بازی 15 امتیاز گرفته بود.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان ادامه داد: سال‌های گذشته ابومسلم در مرحله اول جام حذفی از گردونه رقابت‌ها حذف می‌شد اما امسال دو تیم لیگ‌برتری را حذف کردیم و احساس می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم و خوشبختانه ابومسلم مدیران آگاهی دارد و آن‌ها نیز از این شرایط جوسازی ناراحت هستند.
دیدار تیم‌های فوتبال ابومسلم خراسان و نفت مسجد سلیمان ساعت 14 روز چهارشنبه در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار خواهد شد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.