لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1012572/0 زمان: 18:11   1392/03/23 بازدید: 906

ایمان مبعلی به استقلال‌ خوزستان پیوست

استقلال‌خوزستان دو بازیکن تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر را با قراردادی سه ساله آبی‌پوش کرد و با ایمان مبعلی نیز به توافق رسید.

 بهمن روشنایی، سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار کرد: ابراهیم صالحی و مهدی چاهکوتازاده دو بازیکنی هستند که به تاز‌گی به تیم ما پیوسته‌اند.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: همچنین با ایمان مبعلی به توافق رسیده‌ایم و در حال حاضر وی در تمرینات ما شرکت می‌کند ولی هنوز قراردادش به ثبت نرسیده و سعی می‌کنیم امروز یا فردا این کار را انجام دهیم.
سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان اضافه کرد: با کریم شاهوردی بازیکن پاس همدان نیز مذاکراتی داشته‌ایم اما توافقات نهایی را به بعد از دیدار پلی‌آف این تیم برابر ذوب‌آهن اصفهان موکول کرده‌ایم. او پس از این دیدار بازیکن آزاد محسوب می‌شود و ما می‌توانیم با وی مذاکرات نهایی را انجام دهیم.
وی ادامه داد: ما در حال حاضر در اردوی کرج هستیم و بازیکنان هم در دو نوبت صبح و بعدازظهر با انگیزه در حال تمرین هستند تا در لیگ برتر حضوری پرقدرت داشته باشند.
روشنایی اضافه کرد: روز شنبه (25 خردادماه) در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم‌ملی دانشجویان ایران می‌رویم و بعد از آن به اهواز بر می‌گردیم و تمرینات‌مان را دنبال خواهیم کرد.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.