لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1427857/4 زمان: 17:48   1396/04/26 بازدید: 36,923

پرسپولیس اوضاع مناسبی برای موفقیت دارد

بنگر: می‌خواستم برای تراکتور مجانی بازی کنم

کاپیتان سابق پرسپولیس دل پر دردی از اتفاقاتی که در فصل گذشته علیه‌اش شکل گرفت دارد و اعلام می‌کند مسائلی رخ داده که جای بخشش نیست.

به گزارش "ورزش سه"، محسن بنگر بعد از جدایی از پرسپولیس به دنبال نمایش موفقی در تبریز و در ترکیب سرخپوشان تراکتورسازی بود. با این حال مصدومیت ناخواسته که مدتی او را از ترکیب شاگردان امیر قلعه نویی دور نگه داشت و در ادامه نیز حواشی رخ داده باعث شد تا از جمع این تیم کنار برود. او این روزها دور از فوتبال است و امیدوار است علیرغم پیشنهاداتی که داشته بتواند تصمیمی درست در خصوص آینده‌اش بگیرد. صحبت‌های محسن بنگر با خبرنگار ورزش سه را در ادامه پیش روی‌تان قرار می‌گیرد.


مصدومیتم یادگاری از تبریز است
خدا را شکر وضعیت بدنی‌ام خوب است و مصدومیتم کاملا بهبود یافته است. این روزها تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارم تا از نظر بدنی کاملا آماده باشم. زیاد هم از فوتبال دور نیستم و با دوستانم شب‌ها بازی می‌کنیم تا ببینیم بعدا چه می‌شود. در مورد مصدومیت هم این مساله یادگار تبریز است و فوتبال است و پیش می‌آید و مشکلی نیست.


برای دیدن بازی نفت رفته بودیم
نزدیک اکباتان با دوستانم بودم که گفتند بازی نفت تهران است. فکر می‌کردیم بازی ساعت 6 و نیم باشد و وقتی که رسیدیم دقیقه 50 بازی بود و نشستیم نگاه کردیم و کاملا اتفاقی بود.


می‌خواهم بازی کنم
نه، تصمیمم برای فصل آینده بازی کردن است و نقل و انتقالات هم تا هفته چهارم جریان دارد. من هم نه عجله دارم و نه اجباری برای انتخاب هر چیزی. فعلا روی خودم کار می‌کنم و تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارم تا تصمیم درستی در خصوص آینده ام بگیرم و البته سلامتی خودم را هم حفظ کنم. پیشنهاد هم داشتم اما این پیشنهادات نصفه و نیمه بود و ترجیح دادم فعلا به آن پاسخ ندهم و نمی‌شد روی آن حساب کرد.


دلم برای فوتبال تنگ نشده است
درست است که برای دیدن بازی نفت تهران به ورزشگاه رفتم اما دلم برای فوتبال تنگ نشده است. هر شب با دوستانم بازی می‌کنم و فعلا نمی‌خواهم به چیزی فکر کنم.


می‌خواستم بدون پول برای تراکتور بازی کنم
قراردادم در پایان فصل با تراکتورسازی به پایان رسید اما خودم دوست داشتم با توجه به مشکلات این تیم و در ادامه مصدومیت ناراحت کننده هادی محمدی در این تیم باشم تا همه چیز را فراموش کنم. تراکتورسازی شرایط بدی دارد و نمی‌خواستم در این شرایط آنها را تنها بگذارم و به دنبال این بودم که جو نادرستی که آقایان به ناحق علیه‌ام درست کرده بودند را درست کنم. می‌خواستم برگردم و در این شرایط سخت در کنار آنها باشم و تمام حرف و حدیث‌های ناحق علیه خودم را فراموش کنم و به تیم کمک کنم که البته آقای گل محمدی گفتند نیازی به من ندارند.


آقایان جو را علیه‌ام کردند
بعضی آقایان جوری کردند که شرایط علیه‌ام شود. من نه کاری کردم و نه چیزی به ذهنم رسید. خدا را شکر پیش وجدانم راحت هستم و همه چیز را به خدا واگذار کرده‌ام. دنبال پول فصل گذشته‌ام هم نیستم و فکر کنم درست هم نباشد که با این همه حرف و حدیث ناحقی که علیه‌ام شکل گرفت و مشکلاتی که این روزها تراکتور با آن درگیر است به دنبال آن باشم. این پول البته نوش جان آن آقایانی که این حرف و حدیث را درست کردند و فحش‌هایی که خودشان لایق آن بودند! چرا باید ببخشم؟ جای بخشش وجود ندارد و برای چه باید ببخشم؟ برای کسانی شخصیت قائل شدم که فاقد شخصیت هستند.


اوضاع پرسپولیس خوب است و امیدوارم نتیجه بگیرند
اوضاع پرسپولیس خوب است امیدوارم آنها نیز نتیجه بگیرند. امیدوارم در مسابقاتی که پیش رو دارند در لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات داخلی به نتیجه لازم برسند. در مورد شجاع خلیل زاده هم من مطمئنم که او موفق خواهد شد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار است.


شجاع با من مشورت کرد و باز هم مشورت می‌کند
شجاع بازیکن خوب و قوی است و اگر روی کار خود تمرکز کند بهترین مدافع هست و خواهد بود. قبل از اینکه به پرسپولیس بیاید با من مشورت کرده بود و بعد از این نیز صحبت خواهیم کرد. روزهای اخیر در اردوی اوکراین بودند و از من دعوت کرده به منزلش بروم و حتما خواهم رفت و او بازیکن کم تجربه‌ای نیست و از نظر فنی چیزی کم ندارد و باید بیشتر روی خودش تسلط داشته باشد تا به موفقیت بزرگتر برسد.


در مورد مربیگری در بوق و کرنا نکردم
همانطور که گفتم در مورد آینده هنوز تصمیمی نگرفتم. فعلا که نقل و انتقالات تا هفته چهارم ادامه دارد و معلوم نیست و شاید رفتم و مربیگری را دنبال کردم و مدرک B را گرفتم. مدرک D و C آسیا را گرفتم و اینطور نبوده که در بوق و کرنا کنم که دنبال مدرک مربیگری بودم و این دو را گرفته‌ام و نه نیازی به اینستاگرام داشتم و نه چیز دیگری و اگر تصمیم داشته باشم مربیگری را دنبال خواهم کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.