کد خبر : 1024926 | 21 مهر 1392 ساعت 16:04 | 1K بازدید | 0 دیدگاه

والدس:لیگ فرانسه برای من جذابیت زیادی دارد

سنگربان بارسلونا با ابراز علاقه به لیگ دسته اول فوتبال فرانسه بر شایعاتی که در خصوص پیوستن او به موناکو وجود داشت دامن زد.

والدس:لیگ فرانسه برای من جذابیت زیادی دارد
ویکتور والدس که هفته گذشته علناً اعلام کرد قراردادش را با بارسلونا تمدید نخواهد کرد و در پایان فصل جاری از نیوکمپ می‌رود، فاش کرد از طرفداران لیگ دسته اول فوتبال فرانسه است.
به گزارش تسنیم،در پایان فصل گذشته همزمان با پخش شایعه تمایل والدس برای ترک بارسلونا گفته شد که این دروازه‌بان اسپانیایی می‌خواهد به تیم متمول موناکوی فرانسه ملحق شود، تیمی که هم‌تیمی فرانسوی پیشین او، اریک آبیدال در تابستان به آن پیوست.
والدس هنوز این موضوع را رد یا تایید نکرده اما ابراز علاقه وی به لیگ فرانسه احتمال حضور او در موناکو را تقویت کرده است. سنگربان 31 ساله بارسلونا به سایت «تله‌فوت» گفت: لیگ یک فرانسه برای من جذابیت زیادی دارد، چه در موناکو و چه در سایر نقاط فرانسه. لوشامپیونه یکی از گزینه‌های من است اما همه امور در دست مدیربرنامه‌هایم است. با این حال باید گفت که موناکو تیم خوبی است.
اریک آبیدال چندی پیش تاکید کرد که دوست دارد در موناکو با ویکتور والدس هم‌تیمی شود. سنگربان بارسلونا در واکنش به اظهارنظر دفاع چپ فرانسوی پیشیین کاتالان‌ها عنوان کرد: می‌دانم که آبیدال از وضعیت خود در موناکو بسیار راضی است. اریک از دوستان خوب من است و او را مانند برادرم می‌دانم. به نظرم اریک به عنوان یک انسان الگوی خوبی برای همه است. برگشتن به کنار او اتفاقی بسیار خاصی می‌شود.
والدس که بیش از 500 بار با پیراهن بارسلونا در میادین حاضر شده است و به همراه این تیم 6 قهرمانی در لالیگا و 3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است، یکی از موفق‌ترین دروازه‌بانان دنیا است اما او اعتقاد دارد که وقت آن رسیده که آبی و اناری‌پوشان را ترک کند.
وی تصریح کرد: من تا پایان این فصل با بارسلونا قرارداد دارم. بیش از 20 سال است که در بارسلونا بوده‌ام و این فرصت را داشته‌ام که همه جام‌ها را ببرم اما فکر می‌کنم دوره‌ام در این باشگاه به سر رسیده است. الان برای من زمان رفتن به دنبال اهداف جدید و پیدا کردن مقصدی تازه است.

دیدگاهها