کد خبر : 1024947 | 21 مهر 1392 ساعت 21:01 | 784 بازدید | 0 دیدگاه

رینا:ایگواین می‌تواند مارادونای جدید ناپولی باشد

په په رینا، دروازه بان ناپولی، معتقد است که گونسالو ایگواین، مهاجم تیمش، می تواند همان تاثیری را در این تیم داشته باشد که دیه گو مارادونا دو دهه قبل داشت.

رینا:ایگواین می‌تواند مارادونای جدید ناپولی باشد
شماره 10 اسطوره ای آرژانتنی ها بین سال های 1984 تا 1991 برای ناپولی بازی کرد و در این مدت دو قهرمانی در سری آ و یک قهرمانی در جام یوفا برای این باشگاه به ارمغان آورد.
ایگواین که در این تابستان از رئال مادرید به ناپولی پیوست، اعلام کرده که می خواهد خاطره هموطنش را در این باشگاه زنده کند و رینا معتقد است که او توانایی چنین کاری را دارد.
به گزارش گل، او به نشریه مارکا گفت:" شما می توانید در ناپل فوتبال را نفس بکشید. فوتبال برای ناپلی ها مثل یک مذهب است. و البته خدای این مذهب هم مارادوناست و برای سال ها باقی خواهد ماند. در هر رستورانی در ناپل، می توانید یابودهایی از او ببینید؛ از پیراهن تا عکس.
امیدوارم این اتفاق برای ایگواین هم رخ بدهد. او همین حالا هم یک الگوست."
رینا هم که در همین تابستان از لیورپول به طور فرضی به ناپولی پیوست، می خواهد با این تیم قهرمانی در سری آ را جشن بگیرد اما می داند که با وجود مدعیانی مانند رم و یوونتوس کار دشواری دارند.
" هدف ما در این فصل قهرمانی در سری آ است. یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی است و به حضور در چمپیونزلیگ عادت دارند. در حالی که رم هم خیلی خوب کار کرده است. ضمن این که در جام دیگری حضور ندارند.
نمی دانم اگر قهرمان شویم، چه اتفاقی در این شهر رخ می دهد. مردم اینجا خیلی شبیه مردم اسپانیا هستند. آنها از نظر شور و اشتیاق هیچ کم ندارند. زندگی در ناپل فوق العاده است."

دیدگاهها