کد خبر: 1118212/0 زمان: 12:32   1393/03/22 بازدید: 1,346

کواچ: کرواسی هجومی بازی خواهد کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی اعلام کرد که تیمش در دیدار افتتاحیه جام‌جهانی 2014 مقابل برزیل هجومی بازی خواهد کرد.

نیکو کواچ اعلام کرد که کرواسی در دیدار مقابل برزیل در دیدار افتتاحیه جام‌جهانی 2014 اتوبوس را در خط دفاعی تیمش پارک نخواهد کرد!
به نقل از فارس، شاگردان کواچ اولین مسابقه خود در گروه A رقابت‌های جام‌جهانی 2014 را مقابل میزبان این مسابقات برگزار خواهند کرد. برزیل از سال 1975 و پس از شکست سه بر یک مقابل پرو در بلوهوریزنته در رقابت‌های کوپا‌آمریکا تاکنون در خانه خودش شکست نخورده است. میزبان رقابت‌های جام‌جهانی همچنین در هیچ یک از اولین مسابقاتش در جام‌جهانی شکست نخورده و در 20 مسابقه قبلی خود 14 پیروزی و 6 تساوی داشته است. به هر حال کواچ در این باره اظهار داشت: همه می‌دانند که بازی برای کرواسی تا چه حد برای ما اهمیت دارد. بهترین نمایشمان را در مسابقه‌ای تاریخی اجرا خواهیم کرد و می‌توانم به شما تضمین بدهم که مردم کرواسی به ما افتخار خواهند کرد.
وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا میزبان را غافلگیر کنیم و تا آخرین لحظه دست از تلاش نمی‌کشیم. کرواسی در شرایط مناسب می‌تواند تاریخ‌ساز شود. نمی‌خواهیم امشب اتوبوس پارک کنیم.
سرمربی 42 ساله خاطرنشان کرد: می‌خواهیم حمله کنیم و به دنبال فرصت‌ها خواهیم بود زیرا برزیل بسیار قوی است و اگر بخواهید مقابل آنها موفق شوید باید گل بزنید.
در حالی که برزیل ستاره‌هایی مانند نیمار، اسکار، هالک، فرناندینیو و رامیرس را دارد، کرواسی می‌تواند به بازیکنانی چون لوکا مودریچ، ایوان راکیتیچ، ایوان پریسیچ و ماتئو کواسیچ تکیه کند.
کواچ اضافه کرد: ما کرواسی‌ها دوست داریم مالکیت توپ را در اختیار دارشته باشیم زیرا اگر توپ دست ما باشد، حریفمان نمی‌تواند گل بزند. همچنین می‌دانیم که برزیل دوست ندارد زیاد به دنبال توپ بدود. تلاش می‌کنیم فوتبالی بر مبنای مالکیت توپ اجرا کنیم. مطمئنا این به ما و برزیل بستگی دارد.
وی گفت: تلاش می‌کنیم تا جایی که بتوانیم توپ را حفظ کنیم و همچنین هر وقت که بتوانیم موقعیت‌هایی خلق کنیم. مطمئنا این در حرف آسان‌تر از عمل است و ما این را می‌دانیم. اما تلاش می‌کنیم تا گل بزنیم و گل نخوریم.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.