کد خبر: 1173502/0 زمان: 21:32   1393/06/28 بازدید: 10,206

ابراهیم‌زاده: ‌بازی را در اختیار داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:‌ما در دیدار مقابل ملوان توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

 منصور ابراهیم‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر پیکان مقابل ملوان اظهار داشت: در برد هم فشار زیادی را متحمل می‌شویم. من شرایط مناسبی پس از بازی نداشتم اما به احترام اصحاب رسانه در کنفرانس حاضر شدم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: ما در تمرینات طول هفته خود روی دو نکته تاکید ویژه داشتیم، یکی اینکه ملوان در ضد حملات عملکرد خوبی دارد و دیگر اینکه ما با حوصله پاس‌کاری کنیم تا بتوانیم به دروازه ملوان برسیم.

سرمربی پیکان تصریح کرد: ما می‌دانستیم که گلر ملوان در دو ضرب دفع می‌کند و روی توپ‌های برگشتی کار کرده بودیم، من در کنفرانس پیش از بازی هم گفتم که از جایگاه تیم راضی نیستم، اما فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم و رضایت‌بخش است روز به روز هم بهتر می‌شویم، دیدید در این بازی هم 30 دقیقه ابتدایی را مسلط بر بازی بودیم و اگر ملوان صاحب موفقیت شد در دو سه صحنه‌ای بود که یا پاس اشتباهی دادیم و یا آنها توپ‌ربایی کردند که در ضد حمله موقعیت بوجود آوردند.

ابراهیم‌زاده تصریح کرد: ‌بازی در اختیار ما بود و لطف خدا و تلاش بازیکنان در نهایت بازی شد که به گل برسیم. امیدوارم در ادامه هم این روند وجود داشته باشد و روز‌به‌روز شرایط بهتری پیدا کنیم. در ابتدای فصل هم گفتم که پیکان به زمان نیاز دارد، می‌بینید که هم‌اکنون این اتفاق افتاده و شرایط تیم بهتر شده است.

وی در خصوص اینکه ملوانی‌ها معتقد بودند که در چندین صحنه پنالتی به سود آنها گرفته نشده، گفت:‌ در مورد داوری کارشناسان باید نظر بدهند. ما هم در بازی‌های گذشته شانس‌های زیادی داشتیم. بازیکنانم اعتقادی نداشتند که خطایی انجام دادند.

وی در مورد اینکه کریمی را در دقیقه 77 به میدان فرستادم اما پس از فقط 7 دقیقه او را تعویض کرد و این بازیکن ناراحت شده بود که از طرف مقابل جایگاه از زمین بیرون رفت، تصریح کرد: کریمی ناراحت نبود، بلکه بخاطر اینکه ما زمان را از دست ندهیم، از طرف مقابل بیرون رفت. او بازیکن جوان و آینده‌داری است. کریمی آسیب‌دیده بود که ما برای اینکه تیم حرکت رو به جلوی بیشتری داشته باشد او را به زمین فرستادیم، اما از دست دادن توپ هم برای تیم خطرناک می‌شد و هم اینکه ممکن بود با ادامه بازی آسیب‌دیدگی او تشدید شود. به همین دلیل او را تعویض کردیم. او روز به روز بهتر خواهد شد و یکی از بازیکنان آینده‌دار فوتبال ماست.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.